Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves vagyok, és lebuktam a...

17 éves vagyok, és lebuktam a szüleim előtt, hogy cigizek. De miért csinálnak ebből ekkora ügyet? Apám is 16 évesen kezdett el cigizni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Mert apád is hova jutott a cigizéssel.
2011. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hova? Még mindig él és melózik, és 57 éves
2011. dec. 28. 23:59
 3/17 anonim válasza:
81%
Csaj vagy?
2011. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Féltésből és igazuk van. Miért bagózól? Büdös, káros, drága. Semmi előnye, semmi haszna.

Inkább szokj le. Keress rá a neten hogy néz ki egy bagós tüdeje.

Édesapád is leszokhatna mert marha rossz példát mutatott és csak azért mert ő is elkezdte korán még nem jelenti azt, hogy ez helyes döntés volt.

Bocs ha lekornyasztottalak :(de addig hagyd abba amíg nem késő az egészségből egy van.

Én se vagyok százas egészségileg és az egészséges embereket mindennél jobban irigylem, még a szépeknél és gazdagoknál is jobban.

Mert ha egészség van minden van.

2011. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
igazad van...a te dolgod,hogy teszed tönkre az életed....
2011. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

17 éves fiú vagyok, nemsokára 18 leszek.

Heti 1 szál szokott lenni maximum, és nem én veszem a cigit, csak ha megkínálnak elfogadom.

2011. dec. 29. 00:03
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Lehet le leszek pontozva,de szerintem az a heti 1 szál egy 17 éves fiúnál nem a világ vége. És nem írhatom azt sem,hogy ezek a mai fiatalok stb,mert ez régen sem volt másképpen.
2011. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
72%

Nekem faterom 25 évig cigizett.

Soha nem tiltották a szüleim a cigit,a piát,meg hasonlót.

Nem azt mondom kipróbáltam,de nem jött be.

14 év telt el azóta és nem cigizek,mert nem kell!

Piálni is csak néha szoktam alkalomadtán.

Engem nem érdekel mások véleménye,hogy ki mit gondol.

Úgy alakítom az életemet ahogy szeretném,és azt

eszek-iszok ami jól esik!


Jokes29.

2011. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Az én szomszédom rákos lett, elkezdték levágni a lábát és vígan szívta a cigit, állítva hülye az orvos, aki azt mondta ha leszokna a cigiről nem kéne levágni a lábát, hát elkezdték vagdosni és aztán meghalt. Öreg volt már, de csúnya halála volt illetve haldoklása.

57 évesen egyébként még jó, hogy él apád. Nem egy nagy kor,amikor 85 év az átlag életkor fejlett világban.


Egyébként meg nyilván aggódnak érted, tudod van egy mondás, ha már az anyja-apja is lemond az emberről, ott baj van. Hát ők nem mondtak még le rólad.

És apád tudja a legjobban a drogokra legjobb rá sem szokni, mert abbahagyni szinte lehetetlen. És a cigaretta az egyik legrosszabb drog, csak a papírjában 2500 féle olyan kemikália van, amik súlyos függőséget okoznak és akkor még nem is jutottunk el a nikotinig.

2011. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért csinálnak ekkora ügyet belőle, mert féltenek, és ne apádról vegyél példát...ez nem azt jelenti hogy neked is lehet! Nem akarják hogy te is elba''d az életed a cigizéssel! Szóval szerintem meg kellene halhatnod őket, lassan 18 vagy, értened kéne!!! Szerintem nem vagy h""lye gyerek!!

18/L

2011. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!