Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

A hónaljamat és a lábamat szeretném szőrteleníteni.Félek erről beszélni vele, nem tudom hogyan kezdjem el. Nem szeretném titokban csinálni.

14/l



2013. márc. 18. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Anya figyelj,az van,hogy leszeretném szedni a szőrt a hónaljamról és a lábamról"

Kezdetnek ez is megteszi:)

2013. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondhatod, hogy szeretnél vele egy csajos beszélgetést, és ha neki is jó, szánjatok rá egy kis időt. Csinálj két kakaót, teát, üljetek le és beszélgessetek egyet, hogy mire is gondolsz. Nem lesz semmi gond, meglátod. Nem hisztizni kell, kiabálni, követelőzni, hanem őszintén elmondani, hogy abba a korba értél, hogy ezek komoly gátlásokat okoznak benned, és ideje lenne szőrtelenítened. MEg fogja érteni. Csak légy higgadt, nyugodt, kedves és barátkozós :)
2013. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Úgy pl, hogy

"anya, tudunk beszélni? Szeretnék szőrteleníteni itt és itt, mert zavar. Van valami jó ötleted, hogy hogyan csináljam, tudsz segíteni?"

Nyilván nem fog érte megharagudni :)

2013. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg, hogy zavar és kellemetlen a többiek előtt. Az én nagyobb lányom (aki kicsit fiatalabb mint te) szólt pár hónapja, hogy ciki az osztálytársak előtt, hogy elég szőrös a lába. Tényleg, mondjuk nem annyira mint az arab kislányoknak, akik prémesek mint az őzike, de a származása miatt neki is erősebb a szőrzete. Azért ez nem egy tetoválás vagy piercing, segítettem neki. Mondtam hogy akkor itt a borotva, először megcsináltam neki, nehogy összekaszabolja magát.
2013. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De valamiért nagyon izgulok, és amikor már úgy döntök, hogy na, most megkérdezem-akkor sincs bátorságom. :(

De mindenkinek ment a zöld kéz :)

2013. márc. 18. 20:03
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ebben nincs semmi különleges,természetes dolog."Anya szeretném leszőrteleníteni a lábam,és a hónaljam." Ennyi:)
2013. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
ez oszt a kérdés xd
2013. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

én megértem a kérdező aggályait, én anyám (52) eléggé maradi e téren, nem szőrtelenített soha! szerinte nem kell igazodni ehhez az "új divathoz", hogy szedjük le a szőrt, még nyáron is strandra így jár, (amit amúgy eléggé szégyenlek helyette is)

én 12 évesen kezdtem szőrteleníteni, korán érő típus is voltam, meg barna hajú, de emlékszem, hogy anyám teljesen kiakadt rajta, hogy kislány létemre mit művelek már :D

én nem tudtam volna úgy szoknyába lenni nyáron, hogy szőrös a lábam

2013. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, az én édesanyám is elég "maradi" (54 lesz), ő sem szokott szőrteleníteni. Szerintem ő meg engedné, de képtelen vagyok felhozni a témát! :(
2013. márc. 19. 15:42
 10/13 anonim ***** válasza:

szia:) ugyanugy aggodtam ezen mint te,csak kb 12-13 evesen:) en ugy csinaltam,hogy a boltba odamentem a polchoz,folkaptam egy szortelenitokremet es odavittem anyanak hogy: anya nezd,kiprobalhatom?

azota nincsen semmi kellemetlen erzesem. ez olyan mint az elso melltarto,vagy betet\tampon megvetele. eloszor kicsit kinosan erzed magad,de edesanyad tuti nem fog erte megvetni. egyszer kell tulesni rajta,utana mar nem lesz gazos. sok sikert:)) 16L

2013. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!