Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy szőrteleníteni szeretnék?

Figyelt kérdés
A hónaljamat már elég régóta borotválom (anyukám nem tud róla), de a lábamat nem merem, mert félek, hogy észrevenné, de nagyon zavar. A barátnőim már szőrtelenítik a lábukat, és a szüleink között egyszer szóba is jött, de anya szerint szóba sem jöhet. Már többször tettek rá megjegyzéseket, és hát mivel itt a nyár, és én emiatt nem veszek még rövidnadrágot sem,elég nehéz lesz így strandra mennem :/ A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. máj. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem szóltam neki :D és azóta se szólt meg érte :D Pedig az már 2 éve volt:D
2012. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell elmondani neki? Meg egyébként nyugodtan elmondhatod neki szeritem, biztos megért majd. :)) 16/L
2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*szerintem
2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, nem hiszem, hogy egyből rávágná, hogy jó, mert tud róla, hogy zavar, de azt mondta hogy 13 évesen még nem kéne, hogy zavarjon. és ha nem mondom el neki, akkor is észrevenné és szerintem úgy csak még nagyobb baj lenne belőle :S a másik, meg az, hogy hogyan mondhatnám meg neki ?
2012. máj. 26. 20:18
 5/8 anonim válasza:
Én már 10 evesen kiprobaltam,és rajottek ..viccesnek talaltak :D amúgy nekem anyám gyantázza a lábam ,és sose volt ebbõl para;)
2012. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
59%
Am 16\l .Mond meg neki hogy neked így ciki és hogy leszeretnéd mert már olyan szörös a lábad mint egy mamut xD...talán megérti.
2012. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 évesen én már rég borotváltam a lábam/hónaljam...
2012. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hidd el én is borotválnám már, csak nem akarom hogy családi veszekedés legyen belőle :)
2012. máj. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!