Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak anyukámnak,...

Hogyan szóljak anyukámnak, hogy szőrteleníteni akarom, a hónaljam és a lábam?

Figyelt kérdés
Valahogy cikinek érzem, hogy odaálljak elé és szóljak, hogy szeretném leborotválni a hónaljamat és epillállni a lábam. Ti hogy csináltátok?
2012. szept. 5. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szégyen nem szégyen, de én úgy kezdtem h lopkodtam a szüleim borotvájából :-) (persze használatlant). Aztán mikor már magam is tudtam venni dolgokat és úgy éreztem készen álltam rá, akkor magamtól elkezdtem a többit.
2012. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem van zsebpénzem (22000 ft) szóval elvileg tudnék venni magamnak. De valahogy azt hazugságnak érezném, azt pedig nem szeretem.
2012. szept. 5. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ebben nem tudom mi a hazugság. Fogkefét vehetsz magadnak, borotvát meg nem? Ez ugyanolyan testápolás mint bármi más, amit csinálsz. Szóval ebből ne csinálj lelki kérdést :)
2012. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szóltam neki, magamtól megcsináltam.
2012. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne erről beszámolni? Én vettem egy borotvát és leszedtem magamnak. Semmi különös nincs ebben.
2012. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A Magan akicó sose jo õtlet hányeves vagy mer ha 14 even aluvi vagy akkor a lábbadat nem kell mondok vagy is hát irok egy nagyon jo tanácsot minel jobban bort válkozol anál ersebb is szúrsabb lesz a labadon a ször szõkités kapisi
2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14 és fél vagyok. Amúgy köszi a válaszokat
2012. szept. 7. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akor lenne pár ötletem én mondjuk már 13-eves korom otta gyantázom a honmalját is a lábbamt meg olyan kb 14-15 eves korba keztem szerintem csak mond csak meg ha meg nem engedik akkor azt hogy csúfolnak emiat is ha meg akkor se akor jöhet a suliba már majd nem minden kinek le van jol be vált modszer is ha az se akkor majd jövöre adig is ne vegyel fel ujatlanokat oksi...
2012. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szinte tuti, hogy megengednék, de valahogy félek megkérdezni, de köszi a választ. Valahogy rászánom magam.
2012. szept. 9. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Elözzö vagyok


Is csak annyit akarok irni ha te eszt anyira de annyira tudd hogy meg fogják engedni akkor kerem szepen mi tart visza teged

2012. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!