Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok tervem van! Melyik a jobb?

Sok tervem van! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

-Bébiszitter?

-Gyermek pszichológus?


Vagy megcsináljam majd mind a kettőt?

Kicsit kép zavarban vagyok, a bébiszitterhez mi kell?/házat is vezetnék, vagyis elfoglalt szülők gyerekeit nevelném, főzném, takarítanák/.


2013. márc. 19. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Bébiszitter úgy tudom nem keres jól Magyarországon. Mondjuk spanyolországba, vagy franciaországba?

Mind a két nyelvet beszélem!

2013. márc. 19. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,ha bébiszitter meg ilyen lakály szerű akarsz lenni,az gazdag családoknál elég jól keres,a gyermek pszichológus pedig eléggé érdekes és izgalmas munka.
2013. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom elég fiatalka lehetsz még:) Van időd még eldönteni bőven. Nekem1 évben van vagy 5 ötletem,hogy 'na akkor mi legyek ha nagy leszek'.

Sokan azt hiszik,hogy bébiszitternek is milyen könnyű lenni,hát annyira nem,mikor olyan gyerekeire kell vigyáznod akik még csak pár évesek,de már úgy beszélnek veled,mintha a csicsájuk lennél és takarítanod kell utánuk mindent..nem egyszerű dolog az sem. Nem egyszerű elviselni a kis gazdag kölyköket elviselni,lehet csúnyán hangzik,de így van. Amúgy vannak ilyen bébiszitter képzések (OKJs) olyanokat ellehet végezni hozzá,de szerintem huzamosabb ideig nem egy álomszakma,mikor majd saját családot szeretnél nem a legjobb.


A pszichológus meg hatalmas divatszakma lett manapság. Ráadásula 2.legdrágább is,legalábbisha jól láttam.


Én azt mondom,hogy nem kell még most döntened,hidd el,majd tudni fogod,mikor tudnod kell.

2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiatalka. Jövőre érettségizek.

Egy évem van. 18/L

2013. márc. 19. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom,te tudod mit is szeretnél csinálni? Gondoltál-e arra,hogy ami a gyermek neveléséhez tartozik azokat a szakmákat elsajátítod? Szerintem az esetedben jó lenne és nem kéne őrlődnöd mivel kezd:Mi volna ha a legnehezebbel?
2013. márc. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyan két nyelvet beszélsz úgy, hogy külföldön is be mernéd vállalni, hogy még helytelenül beszélő gyerkeket gondozol, és addig mertél álmodni, hogy "bébiszitter"? Szerintem nézz kicsit körül jobban! Többre is képes lennél!
2013. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát de igazából, magyarországon szeretnék maradni. Kint éltem mind a két országba két-két évet ezért tudom beszélni.

Persze nem profin! De azért megy. Nem akarok nyelvvel foglalkozni, nekem ezek a szakmák tetszenek. De köszi hogy írtatok.

2013. márc. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!