Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Közelebb szeretnék hozzá...

Közelebb szeretnék hozzá kerülni, de nagyon rossz a helyzet. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Négy hónapja megismerkedtem egy férfival, akit nagyon megszerettem. Viszonylag hamar, 2,5 hónap után összeköltöztünk és minden csodálatos is lenne, ha a kamasz lánya nem lenne velem nagyon ellenséges.

Állandóan a fejemhez vágja, hogy nem vagyok az apjához való és hogy ők jól megvannak ketten is. Máskor meg az apja előző kapcsolatát hánytorgatja fel. Hogy az a lány mennyivel szebb és lazább volt. Hogy ő illett az apjához (megjegyzem, az a lány 24 éves volt, én 38)

Szeretnék vele jóban lenni, mert az apja nagyon fontos nekem és szeretném, ha békesség lenne. Járt valaki hasonló cipőben?


2013. febr. 20. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd! Látszólag ne végy tudomást a duzzogásáról! Várd ki, amíg ő keres meg a bajával, s akkor légy segítőkész! Az ilyen nosztalgiázásait meg ne hallgasd meg! Téged nem érdekel, hogy mi volt, hanem a mával, meg a jövővel akarsz foglalkozni. Ha az apjával nyugodt és jó a kapcsolatod, nem tud éket vágni közétek, akkor le fog nyugodni. Remélhetőleg:) Csak legyen rend odahaza, hogy jó legyen neki is hazamenni. Aztán minden azon múlik, milyen személyiségű kamasz. Ha rendes, korrekt, akkor meg fog békélni, ha meg rosszindulatú, éretlen, akkor szemétségeken fogja törni a fejét. Csak téged ne hozzon ki semmi a sodrodból, és a fő felelősség az apjáé. Ő nevelte olyanná, amilyen most.
2013. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb,hogy én megértem a kiscsajt is.nem lehet,hogy az apja elhanyagolja miattad?Lehet,hogy te ezt nem is érzékeled.Én sosem voltam jóban az apámmal,de amióta összejött a barátnőjével,még jobban megszakadt a kapcsolatunk.azóta,ha hármasban megyünk valahová,akkor az abból áll,hogy ők nagy boldogan mennek elöl kézen fogva,mint a kamaszok,én meg mögöttük kullogok."Valahogy" sosem férek oda.Lehet,hogy a párod lánya is így érez.Ő csak azt látja,hogy kevesebbet lehet az apjával,amikor meg együtt vannak,akkor legtöbbször te is ott vagy,viszont te ezenkívül még kettesben is vagy vele.Hidd el nekem,hogy nem téged utál,hanem ezt az egész kialakult helyzetet.Pl. hogy régen ők tévéztek este a kanapén,most meg veled csinálja ezeket a dolgokat.Gondolom az élettársadnak is rossz,hogy nem nagyon bír a lánya,de ebben a helyzetben neki a legkönnyebb.Őt mindenki szereti,egyikőtök hiányát sem érzi..stb.Az a fontos,hogy néha hagyj teret a lánynak is,beszéld meg az apjával,hogy vigye el valahova,vagy csináljanak csak ketten közös programokat.

15/Lány

2013. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!