Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyire szerette...

Kamaszok, ti mennyire szerettek interneten beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mondjuk facebook chaten, akár ismerőssel, akár ismeretlennel.

És általában röviden válaszolgattok, vagy hosszú válaszokat írtok?


2013. márc. 23. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok kamasz, de egész kamaszkoromat végig cseteltem :) Én szerettem-szeretek levelezni és csetelni is, általában bőségesen írok, sok szmájlival. Viszont ha valaki nem volt szimpi, vagy nem volt téma, vagy dühös és sértődött voltam akkor szűkszavúság, szmájli nuku. Lehet ez ismerős vagy ismeretlen is :)
2013. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én nagyon sok időt töltök a gép előtt, szerintem túl sokat is.. Mindegy. Ismerősökkel nagyon szeretek, ismeretlenekkel nem nagyon :s (ki tudja lehet hogy egy 800 éves pedofil :D:D) attól függ, mert, ha hosszasan kifejtem a véleményemet mint pl most akkor hosszút, de van h csak szavakkal válaszolok, mert nem nagyon szeretem, ha én is regényeket kapok ;)

15L

2013. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen szeretek, csak nem a facebookon mert az tele van...mindegy, szóval vannak olyan oldalak ahol szinte bárkivel szóba állok,azzal nagyon jól ellehet beszélgetni :)

A válasz hossza a hangulatomtól vagy attól függ,hogy mennyit tudok hozzászólni a témához :)

2013. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha alapból szar kedvem van, vagy épp lusta vagyok, akkor nyilván nem szivesen chatelek senkivel sem.

ismeretlennel nem szeretek, mert mindig idióták írnak rám.

ismerősökkel általában szeretek. :D

ha nincs kedvem chatelni, és rámír ismerős, akkor rövid válaszokat írok, ha van kedvem, akkor hosszút. ill. persze témafüggő is, ha hozzátudok szólni, akkor regényeket is sűrűn írok. :)

2013. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek chatelni, ha mégis megteszem akkor is rövid válaszokat írok.
2013. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek chatelni, inkább Skypeolni szoktam...
2013. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ismeretlennel nem szeretek chatelni.Viszont az ismerőseimmel napi szinten.

A válaszaim szeméytől is függenek :)

2013. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszíntén.

Én utálok.

Kb. napi 5 percre megyek fel este, hogy lesz-e elmaradv

2013. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a óránk stb.

És eléggé sajnálom azokat akik ott élik ki magukat.

Meg azt is, hogy semmi se olyan mint régen, hogy inkább kinn vagyunk valahol a városban.

De mindenki ott éli az életét.

18/l

2013. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van pár külföldön élő barátom/barátnőm és velük is interneten tartom a kapcsolatot,mivel külföldre telefonálni eléggé költséges.Ismerőssel elég sokat írok,és általában hosszú válaszokat,mert elmagyarázok neki dolgokat,és ez fordítva is igaz.Ismeretlennel egyáltalán nem beszélgetek,szóval az tabu.:)
2013. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!