Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki a témát, hogy én már többet is szeretnék mint interneten beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, néhány hete beszéltünk először az egyik chat oldalon, mindketten unaloműzésképpen mentünk fel. Bár nem napi rendszerességgel, de azóta már többször is beszélgettünk elég hosszan. Sok közös dolog van bennünk, az érdeklődési körünk nagyjából azonos, nagyon kedves, aranyos, vicces...Pont az ilyen személyiségű lányok jönnek be nekem mint amilyen ő, ráadásul külsőre is nagyon tetszik. Szeretném őt élőben, jobban megismerni annál mint, hogy neten heti 1 alkalommal beszélünk. Nem tudom hogyan hozzam fel a témát, chaten az adatlapjára is ki van írva, hogy csak unaloműzésképpen van itt, nem áll szándékába pasit keresni. Olyan nagyon régóta és nagyon sokat azért nem beszéltünk, ráadásul nincs is közel mert 200km van köztünk. Nem tudom hogy reagálna ha pár beszélgetés után egy tőle messzire lakó srác találkozót kérne tőle...Mégis hogyan hozzam fel neki a témát, vagy várjak még vele?

2012. dec. 19. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki neki, hogy kíváncsi vagy, mégis milyen lehet ő élőben, és ha nem okoz ez neki problémát akkor megismernéd személyesen is... Így nem fog annyira nyomulásként lejönni, plusz 200 km iszonyat sok, nem hinném hogy rögtön távkapcsolat jutna az eszébe :D


21/F

2012. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak unaloműzésből van fennt és nincs szándékában pasit keresni, akkor nem valószínű fog találkozni veled. :S Lehet van neki pasija, és csak virtuális pasija lehetsz.
2012. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!