Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 16 éves viszonylag problém...

Egy 16 éves viszonylag problémás kamasz lánynak jót vagy rosszat tenne ha másik városban járna iskolába és kollégista lenne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet tudni,lehet,hogy jót tenne neki az új környezet,az új közeg és olyan barátnői/barátai lennének akik "jó útra vezetik",de az is lehet,hogy csak rontan a helyzeten,mert azt hinné,hogy nincsenek szülők,szabályok és azt csinál amit akar éslehet,hogy csak egy rosszabb közegbe kerülne bele. Nem lehet tudni.
2013. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg hát az sem mindegy,hogy milyen városba megy, ha például kis faluból/városból kerülne fel Pestre,nem lennék benne biztos,hogy jó irányba vezetné.
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én elég problémás voltam de nekem tők mind egy lett volna, ugy is mentem volna ahova akarok, igaz könyen be ileszkedtem volna ugy hogy oda is mentem volna :)
2013. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ ha egy kemény iskolába ahol nem engedik ki sehova,és jól megnevelik akkor jót tenne,de ha nem ilyen csak még problémásabb lesz,jobb esetbe nem lezs terhes
2013. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!