Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam ráhajlott erre a...

A fiam ráhajlott erre a neonáci vonalra. Hagyjam békén vagy engedjem neki csak mértékkel? Ti hogy viszonyulnátok ehhez? Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tényleg, mit jelent ez pontosan? Csupán azt, hogy a Jobbikkal szimpatizál (én is jobbikos vagyok, és a Jobbik nem náci párt!), vagy a Kuruc.info -t nézi, ami már tényleg szélsőséges, de attól, hogy olvassa, ő még nem náci, vagy pedig olyan gagyi katonaruhákban és bakancsban jár?
2013. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Jobbikosként azért túl nagy agytröszt te sem lehetsz...
2013. ápr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
A jobbik nem náci párt, de ugyanolyan ostoba és rasszista emberekből áll.
2013. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11. vagyok. Néhány rasszista akad a jobbikosok között, de a többségük NEM az.
2013. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%
minden náci ostoba:)
2013. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem otthon a szomszédomban lakott egy srác, aki olyasmi lehet, mint a fiad. Kerültem messziről, de neki meg tetszettem, szóval valahogy csak összeakadtunk. Az egyik legeslegjobb barátom lett.... és azóta már kinőtte, és teljesen normális fiú. Akkoriban 17 volt, most 20 azt hiszem. Én most nem lakom otthon, nem tudom mi lett vele, de akkor mindenféle kitűzőket hordott, horogkeresztet is, bakancsot, kopasz volt, fura zenéket hallgatott, stb. A barátai is ilyenek voltak. Kötözködésekbe, balhékba keveredett, verekedett, rendőrségen kötött ki... Cigizett, füvezett... Tetszettem neki, és tudta hogy amíg ilyen kb szóba se fogok vele állni. Nagyon sokat változott gyorsan, és ahogy már írtam közeli és jó barátom mind a mai napig. (No horogkereszt, normális ruha, no cigi, no pia, új baráti társaság) Szóval szerintem is beszélgess el vele mindenképp, de amíg nem durvul el nagyon a helyzet (a fenti esetben azért már eléggé eldurvult) addig ne aggódj annyira. Persze attól is függ ez, hogy hány éves a fiad. De ha ő is ilyen 17 éves forma, szerintem kinövi. Vagy jön egy szép kislány, aztán jó irányba viszi majd:) Reméljük
2013. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!