Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aggódnom kellene 13 éves...

Aggódnom kellene 13 éves lányom miatt?

Figyelt kérdés

Egyfolytában Children of Distance(jól írtam?) számait hallgatja.Mindig borongós hangulata van.Egyedül egy valami vidítja fel: az unokaöccse,aki hetente 2× jön,mert mi vigyázunk rá.Akkor megint újra olyan,mint régen,megint boldog,önfeledten nevet.

Vagy csak kamaszodik? Mindent unottan csinál,és lehet,hogy örülnöm kéne,de TANUL! Ennek nagyon örülök,mert igen is fontos a tanulás,de nem tudom,hogy most mi történt.z egész szünetet végig tanulta! Ez nekem meglepő,hiszen eddig annyira nem tanult jól.3-4-es tanuló volt. Aggódnom kéne,hogy ilyen hangulatember lett?



2013. ápr. 2. 15:08
 1/6 A kérdező kommentje:
*Az
2013. ápr. 2. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kamasz. :) Tartsd rajta a szemed, probalj mindel tobbet beszelgetni vele, de nagy gond nincs.
2013. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy valami szerelmi ügy van a háttérben, és a tanulmányi eredményekkel akarja felhívni magára az illető figyelmét. Ezzel a hangulatváltásokra is magyarázatot kapnánk. Persze, így ismeretlenül nehéz megállapítani.
2013. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ami a legfontosabb:ne játszd el a bizalmát...egyszer teszel olyat és soha az életben nem fog neked semmit elmondani...

ne aggódj érte,ne akard,hogy mindig vidám legyen...mindig hallgasd meg a problémáit és SOHA ne nézd le őket,akármilyen kicsik vagy érdektelenek is...neki lehet,hogy a világvégét jelentik (gondolok itt olyanra pl hogy kinevették,mert megbotlott..neked ez egy véletlen kis apróság,ő viszont lehet,hogy hetekig sír miatta,mert ott volt az a fiú is,aki tetszik neki és soha többé nem akar a szeme elé kerülni,mert fél,hogy csak erre fog emlékezni)


én a helyedben örülnék,hogy van bármi,amit szeret csinálni,vagy aki fel tudja dobni :) meg annak is,hogy tanul,ahelyett,hogy részegen randalírozna szórakozóhelyeken a barátnőivel...(tudom,félelmetes,de sokan csinálják 13 évesen)


az olyan apróságok sokat segítenek pl,ha tanulás közben 1-1 nap beviszel neki 1 tányéron mondjuk cikkekre vágott almát (ha szereti)

akkor tudja,hogy figyelsz rá,de mégsem korlátozod


amúgy itt a jó idő,csinálhattok közös programokat is pl az unokaöcsivel együtt..mondjuk menjetek el kirándulni,vagy állatkertbe,vagy valami olyan helyre,amit szeret...persze ezt ne úgy tálald,hogy vele akarsz lenni,hanem mondjuk úgy,hogy az unokaöcsit akarod elvinni,vigyétek együtt :)

(nem írtad,hogy hány éves)


nem tudom,hol laktok,de ha szereti az állatokat,egy életreszóló élményt tudsz neki azzal adni,ha elmentek a gyöngyösi állatkertbe...pici magánállatkert,de április végéig a 2 oroszlánkölyköt meg lehet simogatni :D most hétvégén voltam,csodálatos volt...emellett van ott őzike,nyuszi,amiket lehet simizni..jót tesznek az állatok...fényképezőt vigyetek :D

viszont itt is csak annyit kérdeznék,hogy van-e kedve állatkertbe menni (és meglepi lenne,hogy oroszlánt lehet simizni)

2013. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel nagy baj, lehet, hogy szerelmi bánata van:) én is sokszor hallgatok szomorú Metál számokat, általába unott vagyok midnenhez, de ha haverokkal vagyok vagy valami, akkor tele vagyok életkedvvel:) barátai vannak? ha igen, ők milyenek?

13/F

2013. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Irisz42 válasza:
Ezzel semmi baj nincs. Én is szoktam hallgatni ilyen számokat csak úgy. A lényeg, hogy figyelni kell rá, mert bármikor ronthat és azt meg kell állítani:) De semmi ok az aggodalomra. 14/L
2013. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!