Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha piszkálnak...

Mit csináljak, ha piszkálnak a bajuszom miatt?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik levágni ,már elég nagy a bajuszom.


Többen szekálnak érte főleg a lányok, mondják, hogy a többi fiú már kis legénytollnál leborotválta.


2013. ápr. 3. 07:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem engedik a szüleid? Ez így b.romság. Ebbe aztán végképp nem kellene beleszólniuk.

Szerintem ha borotválkozni akarsz akkor kérdés nélkül tedd meg!

2013. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Azt mondják utána jobban növekszik a bajusz.

15 éves vagyok.

2013. ápr. 3. 07:39
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

De teljesen mindegy, hogy most kezded el borotválni vagy 1 év múlva. Mert úgyis megerősödik minden férfinak.

Vagy azt akarják hogy soha sem borotválkozz? :D


Szóval felejtsd el amit mondanak. Menj el valami boltba vegyél magadnak borotvát meg borotvahabot és tedd rendbe magad!

2013. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis jobban fog nőni. Nekem is 15 éves a fiam, és borotválkozik. Elég fura szüleid vannak. Mondjuk a barátaidról is sok mindent elmond, ha ezért szekálnak.
2013. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Elmégy bármelyik drogériába és pár forintért veszel eldobható borotvát, és leborotválod. Engedélyt nem kell kérni hozzá, és ha már nincs ott, akkor nem sokat tudnak tenni a szüleid utólag.
2013. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam tanácsolni mint az utolsó :D Ha már leborotváltad akkor már teljesen mindegy lesz mit mondanak.
2013. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyanezt csináltam 11 évesen a hónimmal. Hadd döntsem már el én mikortól zavar a szőrzet! 22 éves vagyok, és nem bántam meg, hogy akkor engedetlen voltam.
2013. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem állj apukád elé és kérd meg,hogy segítsen neked,mert téged ez már zavar és szeretnéd,hogy ő mutassa meg,hogy csináld,nem mintha nem lennél rá képes egyedül,de így hátha azt érzi,hogy szükséged van rá és jól is esne neki,így segítene.Ha nem akkor az elöttem szólókhoz csatlakozom.Megoldod egyedül,aztán utólag már úgyis mindegy nekik.
2013. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy borotvát és borotváld le, ha téged zavar nem értem miért ilyenek a szüleid...
2013. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy sosem értettem, ha nekem anno megtiltották volna, hogy borotváljam a bajszom, hát fix, hogy úgy is csináltam volna. Oké, hogy hallgatni kell a szülőkre, de azért ilyen dolgokba ne szóljanak már bele. Az ok meg úgy ahogy van teljesen ostobaság, mindenképp meg fog erősödni, ennyi erővel sosem szabad elkezdeni borotválni.
2013. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!