Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha egyfolytában...

Mit csináljak, ha egyfolytában piszkálnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
A suliban sosem hagynak, nem tudom miért. Kitűnő vagyok, sokat sportolok, az igaz, h idősebb barátaim vannak. Nem hagyják a cuccaim, b******ák a padot, meg gúnyt űznek belőlem.
2012. nov. 25. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

És erre most hogyan kéne válaszolni?


1. Lehet, hogy mert (bár nem vetted észre) megbántottad őket valamivel és így adják vissza. (Nos örülnék ha leírnád, hogy tettél-e/történt-e veled valami kirívó)


2. Lehet, hogy irigyek rád. Végül is ha sokat sportolsz biztos baromi jó alakod van vagy mittomén és ha jól is tanulsz...hát jah erre azért sokan irigyek lehetnek.


Az osztályodban, sulidban nincsenek is barátaid??? Mióta piszkálnak? Miért (ha tudod)??


Csak sokkal könnyebb úgy megoldani a problémát ha tudjuk az okát.


Am akkor sz*rd le őket, ne foglalkozz velük. Ha a padtársad is zavar ülj el. Végső soron meg szólj a szüleidnek hátha ők többet tudnak segíteni.

2012. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

y kis előtörténet??

amúgy valószínűnek tartom hogy protekciós strébernek tartanak..

2012. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első, nem bántottam meg senkit, padtársam nincs, barátom van sok.. nem tudom..
2012. nov. 27. 18:05
 4/5 A kérdező kommentje:

második perszee aki jól tanul az már stréber

de az első h biztos puskáztam -.-

2012. nov. 27. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért cikiznek, mert normális vagy. És tegyél rájuk nagy ívben.
2012. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!