Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek meddig volt még...

Szerintetek meddig volt még tartani ez a nagy facebook mánia?

Figyelt kérdés
Már kezd kimenni úgy mond a "divatból", vagy még azért elég népszerű, és ez már csak egyre rosszabb lesz? Ti mit tapasztaltok mostanság? Vajon a facebookon túl lesz tovább, egy újabb divat őrület?

2013. ápr. 5. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszélsz pontosan, mindenki másra használja a facebookot.

Amire én használom, arra például tökéletesen megfelel, néha megnézem mi történt az ismerőseimmel, megnézem a feltöltött képeket, esetleg chatelek egy kicsit.

Ha már hosszabban szeretnék beszélgetni, akkor inkább a skype-ot használom, a facéba épített videóbeszélgetés nekem nem jött be.

2013. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizonyos körökben már kezd lecsengeni. Emlékszem régen mindenkinek publikus volt a profilja, és rengeteg képet feltöltöttek. De most már egy csomó ismerősömről nem is tudok semmit, egy képet nem töltenek fel, mindenki bújkál. Jelenleg én is befagyasztottam a profilom. Utálom, hogy ha feltöltök egy képet, és valamelyik családtagom vagy barátom tetszik-et nyom rá vagy kommenteli, egyből az összes ismerőse láthatja. Nekem emiatt az opció miatt nagyon ellenszenves lett az utóbbi időben. Na meg a rengeteg reklám, mintha már csak az lenne a lényeg, hogy likeol-jak különböző oldalakat...
2013. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem sokáig,az iwiw is milyen nagy szám volt aztán már nem lehet hallani sem róla
2013. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
de azért azt se felejtsük el,hogy az iwiw meg a myvip csak itthon voltak divatban, a facebook meg világméretű...
2013. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
világméretű szemét...
2013. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok rajta, rengetegen még órákon is azt a sz@rt nyomják. Mit lehet ennyit b@szakodni egy ilyen micsodával?


Én nem vagyok rajta.Nem érdekel, valahogy gyerekesnek tartom, hogy sokan állandóan arról beszél, ki kivel feküdt le, mit likeolt stb..

2013. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kb mint a google mánia... Vagy a youtube... Olyan addig tart, amíg az internet kategória.
2013. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Azért a myVip, Iwiw, mySpace nem volt egy facebook kategória még. Azért ilyen népszerű, mert nyilván olyan funkciókból van sok, amit az emberek szívesen használnak. Sőt, van ahol már alap elvárás, hogy valakinek facebook profilja legyen. Amíg nem lesz jobb, addig ez lesz.
2013. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Míg nem jön egy újabb őrület ami leváltja.
2013. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
szerintem sokaig. en sem szeretem. de annyira beepult a mindennapokba, hogy az emberek nem valnak meg konnyen tole. pl nalunk suliban ofovel cswoportban tartjuk a kapcsolatot, sokan ott beszelgetnek, midnenhova facebookkal is belehet jelentkezni vannak oldalak, ahova facebook regisztracionelkul be sem lephetsz (pl 9gag)... tulsagosan a mindennapok reszet kepezni, nem ugy mint a myvip anno. meg persze globalis nem csak magyarorszagon elterjedt. szoval egy sokkal jobb dolgot kell kitalalnia valakinek, ha a facebook helyere palyazik. ez az oldal folyamatosan terjed, nincsenek szunetek, mert elromlott, stb... mar-mar ra vagy kenyszerulve, hogy hasznald.
2013. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!