Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek meddig volt még...

Szerintetek meddig volt még tartani ez a nagy facebook mánia?

Figyelt kérdés
Már kezd kimenni úgy mond a "divatból", vagy még azért elég népszerű, és ez már csak egyre rosszabb lesz? Ti mit tapasztaltok mostanság? Vajon a facebookon túl lesz tovább, egy újabb divat őrület?

2013. ápr. 5. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sokáig fog tartani ha véletlenül mégsem akkor folytatódik a Twitteren... Hiszen eddig is ez volt Myspace->Iwiw->Facebook és majd folytatódik a Twitteren...sajnos ez már biztos...amúgy pedig valamilyen szinten jó, hogy vannak ilyen oldalak...pl.: könnyebb kapcsolat tartás, leckét ellehet kérni bármikor, stb...
2013. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kapcsolattartásra ennyi erővel ott van az msn és a skype is. Emlékszem, az msn is volt akkora sikerű mint a facebook, mindenkinek volt. De mióta ott megjelent a chat a facebookon, azóta már alig ha van valakinek msn-e.
2013. ápr. 6. 15:15
 13/18 anonim ***** válasza:
msn már megszűnik április 8 tól. skype felvásárolta.
2013. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Melyik az a facebook, a lövöldözős játék?
2013. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
# 13 NEM! A microsoft vette meg a skypeot, és jól tönkre is tette! Aztán most abbahagyják az msn-t... Amúgy annak nem volt akkora sikere. És nem is lehetett rajta ilyen jól reklámozni...
2013. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mindig lesz 1 uj közöségi oldal de a az fb -tweeter az örök lesz és nem volt divt soha
2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az MSN tudtommal megszűnt vagy megfog mert egy tulaja lett a skype-al...
2013. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sokáig fog még tartani. Én arra használom, hogy a barátommal beszélgessek amikor nem vagyok vele vagy más barátaimmal beszélgetek. Szerintem ha valami leváltja a facebookot az a twitter lesz de apám szerint akár a myspace is híres lehet még.
2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!