Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 évesen már nyugodtan...

16 évesen már nyugodtan hordhatok magassarkút? Fiúk! Ti mit gondoltok egy 16 éves magassarkúban sétáló lányról?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, csak ne legyen az az ocsmány nagyon magas.

/F

2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és tudjál benne rendesen menni:)
2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Én azt hogy egy k.rva:D

19/F

2013. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted meg tudják mondani hány éves vagy? Manapság már egy 14 éves lányról nehéz megállapítani hogy hány éves. És mégis mit gondolsz érdekel bárkit is hogy mi van rajtad? Ha magassarkú tetszik hordj magassarkút istenem.
2013. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem nagy a sarok, és tud benne járni, akkor igen. bár minden napra nem kéne.
2013. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem már simán. Persze nem valami extrém magasat vagy ribancosat, de egy ízléses és normális magas sarkút felvehetsz akár hétköznapokon is. Én a te korodban borzasztóan örültem neki, amikor megláttam, hogy a lány, aki akkoriban tetszett nekem, ilyen magasabb sarkú cipőben van éppen. :)
2013. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én 14 éves vagyok és magassarkút hordok. Igaz, telitalpú. De csinos és szolid és nekem tetszik. Először érdekelt, hogy mit fognak gondolni rólam de a tanárom megdicsérte. És ha nem ismernek nem tök mindegy mit gondolnak?? :)
2013. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
13 esek vagodnak 10 cm magassarkuban..-.- nyugodtan felveheted ha neked tetszik....amit egyszeruen nem ertek az az: ha van egy lany akinek az arca tok atlagos/nem szep az ha felvesz egy magassarkut vagy civanadragot azt a fiuk egybol megnezik es "huu de jo segge meg alakja van" ....,de ha egy olyan lany akinek modell arca van,magas,vekony ,az ha felvesz barmi szepet ..magassarku meg stb..az maar k -.- hol itt az igazsag??
2013. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Oh, ha más lányok is kivárnák a te korodat és nem vennék már fel hamarabb is... :D Persze, csak nyugodtan, de azért ne tűsarkút, az olyan "olcsó".
2013. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne egy nagyon-nagyon magas sarkút, hanem egy normális, szolid kis cipellőt... kb. 8 cm még simán belefér
2013. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!