Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

15 éves

gimnáziumban tanul

3-inkább 4es tanuló

csinosan öltözködik

hétköznap otthon van vagy sétál a barátnőivel

hétvégén kijár 2-4ig

szokott bálozni, kocsma, discoban is volt

volt már részeg, de nem szokása

hétvégenként megiszik 1-1 sumersbyt, szóval semmi extra

van pár nagyobb baráti köre, akikkel kimennek

nem cigizik, persze próbálta

barátja még nem volt, csak kavart pár fiúval

szüleivel kedves, el szokta mondani, hova megy. bár nem mindig (ahova nem engednék el szívesen)

Sok nagyobb buliban ott van, akár idősebb társasággal

Mit gondolnátok róla? Ha valaki azt állítaná egy ilyen lányról, hogy k*rva, akkor elhinnétek?



2013. ápr. 8. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
teljesen átlagos, amikor először elolvastam valami amcsi film szereplőjére emlékeztetett
2013. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
14%
Szerintem az a lány itt akar ismerkedni.
2013. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%
nyugi csajszi.szokj hozzá hogy lek*rváznak..rám is igazak a leírtak ..mondjuk azért kicsit úgymond jobban elzüllöttem mint te.... csak annyit akartam írni,hogyne érdekeljen ha e-miatt le k*rváznak,te és a neked fontosabb emberek véleménye számít!Csak éld az életed..de vigyázz hogy ne bánj meg semmit..meg tényleg te tudod mikor esel túlzásba..ha meg zavar hogy lek*rváznak változz meg....
2013. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
37%

és amúgy a mit társaságunkban is jó kislánynak számítanál..:D szóval ne érezd magad rosszul,szerintem ennyi idősen normális.

előző voltam amúgy

2013. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint egy 'átlagos kamasz' és sajnos a színvonal egyre lejjebb megy. 10nél tovább egy 15 évesnek az utcán v. kocsmába semmi keresni valója egy ennyi idősnek. Inkább tanulnod kéne.
2013. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!