Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

15 éves

gimnáziumban tanul

3-inkább 4es tanuló

csinosan öltözködik

hétköznap otthon van vagy sétál a barátnőivel

hétvégén kijár 2-4ig

szokott bálozni, kocsma, discoban is volt

volt már részeg, de nem szokása

hétvégenként megiszik 1-1 sumersbyt, szóval semmi extra

van pár nagyobb baráti köre, akikkel kimennek

nem cigizik, persze próbálta

barátja még nem volt, csak kavart pár fiúval

szüleivel kedves, el szokta mondani, hova megy. bár nem mindig (ahova nem engednék el szívesen)

Sok nagyobb buliban ott van, akár idősebb társasággal

Mit gondolnátok róla? Ha valaki azt állítaná egy ilyen lányról, hogy k*rva, akkor elhinnétek?



2013. ápr. 8. 16:34
1 2 3
 11/25 Kameko-san ***** válasza:
37%
Szóval úgy iszol, hogy közben nem is engedik? Szerintem ezzel vigyázz, mert ha egyszer kiderül, lehet elveszik a bizalom. Amúgy elég tucat tininek tartalak, minden második szembejövő ember lyen felénk, mint te.
2013. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
azért nem hiszem, teljesen normális, értelmes ember lettem. szóval általánosítani se kell, csak szeretek szórakozni:)
2013. ápr. 8. 17:39
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ilyen egy átl. tini. Nem ezekből lesznek a szar emberek !
2013. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
Miért kell mindenkit lepontozni?????????????? Azt is, aki azt írja, hogy ez teljesen normális ebben a korban, meg azt is, aki az ellenkezőjét mondja.........Miért jó szórakozás ez???? Persze nem azt mondom kérdező, hogy ezt te csinálod!!!! Nem értem, miért nem lehet kiszűrni, hogy ki csinálja, aztán letiltani a fenébe!!! Már elnézést!!!!
2013. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem pontoztam senkit
2013. ápr. 8. 18:18
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam, hogy nem rád gondoltam!! :)
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Semmi érdekeset nem találok benne, tipikus tömegtermék, a világ nem lett gazdagabb tőle semmivel.
2013. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mért kell bántani szegény lányt, szerintem teljesen normális, még véletlenül sem k.rva. Az én ismerősi/baráti körömben még jókislánynak is számítanál, bár valószínű nem vagy nagy géniusz (nem bántásból, gondolom tudod)

15 évesen mi már durvábban nyomtuk.

2013. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%

Szülei felelőtlenek,egy 15 évesnek semmi keresnivalója buliban,kocsmában,inni meg egyátalán nem kéne,hétvégén 10 nél tovább sehova nem engedném.

Nem vagy őszinte a szüleid meg nem jól neveltek,és én elhinném ha ilyet állítanának rólad.

2013. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Kameko-san ***** válasza:
73%
Bocs, hogy eltérek a témától, de miért lettem lepontozva azért, mert megmondtam, hogy felénk minden 15 éves olyan, mint a kérdező?
2013. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!