Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre felfogja hogy mit mondok?

Figyelt kérdés
Anyám mindig feltekeri nálam a fűtést, mert itt a számítógép, és fázik.. de nem fogja fel hogy ha 24 fok van, nem tudok elaludni, reggel 4.45kor kelek, és nemigazán szeretek küszködve elaludni 12 után.. Ennek ellenére sunyiban mindig felcsavarja. (Aztán meg sír hogy nincs tüzifa már, de amikor alig volt hideg bent 26-29 fok volt, én meg alig bírtam már létezni..)
2013. ápr. 8. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél órával lefekvés előtt küldd ki a szobából, hogy most szeretnél lefeküdni, mert fárasztó napod volt. Vedd le a fűtést, És amíg ki nem hűl a szoba, addig olvass, nézd át a tanulnivalót, vagy olvass. Aztán jó éjszakát :)
2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
nyisd ki az ablakot mikor lefekszel , es hagyd ugy,amjd reggel becsukod, garantalom kihul a szoba
2013. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jezus... anyukad verkeringesevel minden rendben? 29 fok nagyon sok.
2013. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez semmi... az enyémet hallgasd...

nappal legyen meleg azt mondom,TÉLEN! ne ilyenkor.. 9-10 körül este leveszem a fűtést felesre,és a sunyi g*cik felveszik MAXIMUMRA!! ami azt jelenti hogy kb 33 fok...

és reggelre le izzadok,és aludni sem tok. és csodálkoznak hogy szarul vok,meg szinte minden reggel hajatkell mosnom,meg szárítanom korán reggel......

amúgy küld ki a szobádból és nyisd az ablakot. kb 20 percet legyen nyitva,vagy 10 és kihűl amennyire kell.. tapasztalat. nálunk az első meg hogy nyitok minden ablakot amikor felkelek.. küld ki ablakot nyisd ki vedd lejjebb a fűtést oszt jóvan.. :)

2013. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tudom rendben van e vele minden, de én már unom, most is több mint 24 fok van, de ő nyakig takarózva feküdt le aludni..

Az nem lehetséges hogy kiküldöm, mert nem megy ki, maximum duzzogva, annak meg a napokig tartó "nem szólok hozzád" a következménye.

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 9. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, én mindig kinyitottam az ablakot, nekem ez segített.
2013. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apukám pont az ellentettje. :D Mindig csak délután kapcsolja be egy rövid időre a fűtést, mert hogy ő melegben nem tud aludni, délelőtt meg csak ő van itthon, akkor minek... Múltkor 18 fok volt itthon, és neki fel se tűnt, amíg nem szóltam, hogy mindjárt megfagyok.
2013. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!