Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak anyukámmal ha...

Mit csináljak anyukámmal ha bármit mondok durván meg ver?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődőtt hogy ez volt életem legjobb nyara... lehet h nem voltam jó gyerek de jol éreztem magam.. cigiztem és párszor kiprobáltam egykét tudat modositószert...:// de erre mind rájött anyám és a jelenleg pasimtól is eltiltott akit imádok. De énnem birtam barátok és a fiu nélkül igy találkoztam velük. ezek is kiderültek.. kiderült hogy rászoktam a cigire.. nem engedett el sehova. Erre én taktikát váltottam jó gyerek lettem és segitettem neki... de közben minden éjszaka bögtem. Előtte is akárhány dolog kiderült anyám felpofozottt meg tépte a kajam elesetem hajamnál fogva rángatott oda vágott a földhöz és még jól belém is rugott. most történt hogy nem tudtam egy angol szó jelentését anyám pedig idegbeteg modon lerohant... mondtam neki hogy igazam volt erre mégegyszer...:/// elvesztetem a jó életem és a boldogságom... nem tudom mit tegyek kikészültem lelkileg.. a siráson kivül semmi nem megy.!
2011. szept. 24. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy vagyok vele, hogy csinálhat bármit a gyerekem, így nem bánok vele, főleg nem rúgok belé. Nem tudom,talán ha leülnétek beszélni, elmondanád hogy megbántad amit csináltál, és szeretnéd ha megint olyan jó lenne a kapcsolatotok mint azelőtt? Apukáddal mi a helyzet?
2011. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
hát figyelj ezt te basztad el már bocsánat. persze hogy nem bízik benned és látja hogy a normális nevelés nálad semmi nem ér és keményebb módszerekhez kell folyamodni. és még így se értesz belőle...
2011. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

utsó vagyok megverni lehet nem kellett volna de nmhiszem hogy így kezdte. az lején próbált rendesen is megnevelni csak nem értettél belőle ugye?

hány éves vagy?

2011. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Meg kéne tanulni helyesen írni, mert nagyon durva, ahogyan írsz. És ha neked életed legjobb nyara cigivel, tudatmódosító szerekkel és hasonlókkal jön össze, kösd fel magad.

Anyádnak teljesen igaza van, ha megpofoz, eltilt mindentől, én is ezt tenném. Azt, hogy megrugdosna, konkrétan nem hiszem el. Csak sajnáltatni akarod itt magadat.

2011. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

amiota már nincs téte annak hogy hogyan bánik velem (6éve nem keres apám) azota "büntett" igy. már sokszor probáltam öngyilkos lenni kést szurtam magamba de meg zavartak.... voltam anorexiás mert nem vagyok meg elégedve semmivel ha rolam van szó... maximalista vagyok magammal szemben. amugy 14 éves vagyok az osztálytársaimmal joba vagyok de nem járok össze velük.. más iskolábol szereztem barátokat értük bármt megtennék most is ezért mentem el.!

9éves koromban si rugott már belém mert a kutyát jobban szereti mint engem!!!

2011. szept. 24. 13:02
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy olyan helyzet, ami már rég elmérgesedett, és nem fogsz tudni rajta változtatni.

Az is érdekes, hogy elsőre nem írtál le ilyet semmit, csak második kommentként, ami megint fura.


Ha anyád tényleg így ütne-verne, rugdalna, már rég kiemeltek volna a családból, de minimum védelembe vettek volna.


Az nem megoldás, hogy ennyi idősen iszol, drogozol, rászoksz a cigire, pasi nélkül nem bírod ki, szökdösöl, stb.

A verés és rugdosás sem az, mert úgyis azt fogsz csinálni, amit akarsz, ha agyonüt anyád, akkor is, csak ő még úgy gondolja, hogy hatással lehet rád a neveléssel.


Vetess látleletet, vidd el a helyi gyámügyeshez, védelembe vesznek, és kaptok egy családgondozót, aki igyekszik segíteni rendezni a dolgokat.


Szerintem felesleges azt tanácsolni, hogy üljetek le beszélgetni, nem fogjátok egymást megérteni.


A te életed az tényleg a te életed, és gondolj bele, mit ér az az élet, amelyikben egy átzüllött nyár jelenti a boldogságot, és még vissza is akarsz ezekhez térni.

2011. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmmel is pont ugyanez volt a helyzet, és végülis odáig fajult,hogy megszökött otthonról. akkor egy ideig nevelőintézetbe is került meg minden. őt is verte az anyja, nem is egyszer láttam hogy mindenhol szét van verve... nála az akkor telt be a pohár amikor az anyja meg a nevelőapja hazajöttek beb@szva, és ok nélkül elkezdték verni, úgy hogy ő már aludt, és arra ébredt fel hogy rugdossák. azt tudtam hogy az anyja nem teljesen normális, meg hogy sokszor megveri, de hogy ennyire... :// most az apai nagyszüleinél él, és az apja aki addig kb évent egyszer látogatta meg most már egy picit többet foglalkozik vele. nagyon hiányzik meg minden, de azt hiszem mindenképpen jobb neki ott. és szerintem se a legjobb megoldás a cigi meg a pia meg a drogok... megértelek, de szerintem akkor se megoldás. :/ fordulj valakihez segítségért szerintem.
2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Én sajnos elhiszem, hogy így bánik vele az anyja. Annó barátnőmet a szemem láttára verte meg az anyja, nagyjából úgy, ahogy a kérdező is leírta.


Le kell ülnötök beszélgetni! Akár többször is ha nem megy. Te is hibás vagy és az anyukád is.

2011. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Gyermekjóléti szolgálat, minél előbb. Sok olyan eset van, amikor nem derül ki, hogy az anya/apa veri a gyereket. Vagy későn.


Biztos voltak régen álmaid, olyan célok, amiket szerettél volna valóra váltani. Élj az álmaidért, ne az életért :)

2011. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Elsősorban,jó,hogy látod a saját hibáidat! Ez már nagy előrelépés. Gondolom anyukádnak sem könnyű.Persze nem értek vele egyet!!!!

Próbálj vele beszélni,mond el a problémáidat neki,és kérdezd meg az ő véleményét az egészről. Biztos találtok közös nevezőt. Igyekezz olyan időpontot találni amikor nyugodtnak és jókedvűnek látod.

Ha ez sem működik akkor tényleg lépj tovább!De ha rögtön hivatalos szervekhez mész még jobban elmérgesíted a helyzetet. Neked is jobb családban felnőni. Adj egy esélyt neki. Ha ez a beszélgetés is eldurvul akkor figyelmeztesd (csak nyugodtan,nem kiabálva),hogy mik a következő lépéseid.

Sok sikert!!!!

2011. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!