Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha 11 éves fiam...

Mit tegyek ha 11 éves fiam nem csinálja meg amit mondok neki és a tanulása is katasztrófa?

Figyelt kérdés
Próbáltam már sok mindent rengeteg helyre elvittem de senki nem adott jó tanácsot.Kérlek segítsetek!!
2010. okt. 15. 16:03
 1/2 anonim válasza:

még az ennyi idős gyereket ne vidd el szakemberekhez mert csak jobban fog lázadni

hagyd még és próbálj meg vele beszélgetni de ne olyan rámenősen csak mindennap valami újról

2010. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok. Nem szeretem ha köteleznek a tanulásra. JObban szeretk akkor amikor kedvem van. Magyarázd el neki,h milyen jelentőslge van a mai világban annak,ha vki tanult ember. Ha nem megy akk ajálj fel neki vmi kis jutalmat. pl: ha 5-t kapsz megsütöm a kedvenc sütidet,bekapcsolhatod 1 órára a gépet stb :) Nálam ez 11 évesen bevállt :D
2010. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!