Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a fiatok...

Mit szólnátok ha a fiatok azzal állna elő, hogy pár barátjával a melegfelvonulásra akar majd felmenni, mint békés résztvevő?

Figyelt kérdés
17 évesek.
2013. ápr. 9. 15:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15%

Én fiam is kint volt nincs ebbe semmi csak nem válalta az arcát!

[link]

2013. ápr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

menjen

ám biztos aggódnék nem verik e meg

szal vigyázzon magára

2013. ápr. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

na mert nincs heteró felvonulás. aha

akkor tessék menj vonulni

de ne valami ellen

van görkoris motoros bicós felvonulás is ezekre azért megy ax ember mert együtt van sok más hasonló érdeklődésü emberrel

én pl görkoris felvonulásra azért mentem hogy együtt legyek sok görkorissal és nem azért hogy pl provokáljam az autósokat pedig biztos volt akit zavart. engem pl zavar az aszott kéz szentesenkedö hurcolása mégsem hiszem azt hogy azért csinalják hogy bosszantsanak, és nem megyek ki óbégatni sem ellene. nem nekem csinálják ugyanis hanem maguknak. nekem meg nem fáj más öröme

2013. ápr. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs hetero felvonulás, mert a heteroknak minden joguk megvan a normális életre. Ha nem házasodhatnál össze a pároddal, de még akkor is megszólnának, ha meg mernéd fogni a kezét a buszmegállóban, ha korlátoznának azokban a dolgokban, ami neked manapság egyértelmű, te is ki lennél akadva és a legkevesebb, hogy felvonulnál, hogy megmutasd, sokan vagytok és kikéritek magatoknak. Ez a minimum szerintem. Nem vagyok meleg, férjnél vagyok, és babát várok. De hogy mekkora sötétség van a fejekben ebben a témában, félelmetes. Sajnálom azokat, akik szűklátókörűek. Még egy óvodás is el tudja képzelni, milyen lehet a másik ember helyében lenni, de van, aki erre a szintre sem jut el. A fiad megértem. Készüljön fel, hogy esetleg támadás éri, de örülnék, hogy ki meri nyitni a száját! Remélem, hogy egyszer megkapják azt, ami jogosan járna nekik is, mert ugyanolyan emberek, mint bárki más! N29
2013. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%

"ha támogatni szeretne vkiket, akkor olyanokat, akiknek tényleg szükségük van támogatásra"


Szerinted a melegeknek itt Magyarországon nincs szükségük támogatásra?

Hány öngyilkosságba kényszerített meleg fiatalt akarsz látni, hogy belásd, hogy tévedsz?

2013. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%
A melegfelvonulás egy homofóbia ellenes tüntetés. Van homofóbia Magyarországon, így a felvonulás indokolt.
2013. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
17 évesen simán elengedném!
2013. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
34%
A melegfelvonulás az a hely ahol hülyét csinál magából néhány ember nőnek öltözve,idióta színes ruhában végig vonulnak az utcán,ismerek melegeket és Ők nincsenek ezért oda,mert az alapján ítélik el a melegeket hogy parádéznak,idiótán felöltözve az utcán.
2013. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy még 2013-ban is van, aki felnőtt létére nem tudja, mi a különbség a homoszexualitás és a pedofília között. Annyira sajnálom az ilyen buta embereket! Szánalmasak!
2013. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Te sem tudtad elhatározni, hogy normális leszel. Látom, elakadt nálad a folyamat. Sötét vagy nagyon.
2013. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!