Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a fiatok...

Mit szólnátok ha a fiatok azzal állna elő, hogy pár barátjával a melegfelvonulásra akar majd felmenni, mint békés résztvevő?

Figyelt kérdés
17 évesek.
2013. ápr. 9. 15:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, remélem, hogy házasodhatnak majd, gyereket vállalhatnak és élhetnek úgy, ahogy bárki, pl. mint az ilyen idióták, mint te! Alanyi jogon jár neked minden, de ha jogom lenne dönteni, téged kérdőjeleznélek meg, hogy átadhatod -e a gyerekeidnek ezt a szűklátókörű, buta viselkedést, amit tanusítasz. A legszomorúbb, hogy észre sem veszed, mennyire sötét vagy! Kívánom, hogy mielőbb egyenlőség legyen ezen a téren is, jogilag, társadalmilag, mindenhogy. Ők nem bűnözők, de a te gondolkodásmódod agresszióra sarkalló. Ez közelebb áll ahhoz, amit én nem tartok elfogadhatónak!
2013. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne mehetne el?

Miért csinálna ezért magából bolondot?

Istenem...ennyi agyhalott embert. Agymosás látom nálatok is meg volt! (tisztelet a kivételeknek)


Kedves kérdező! Én elengednem a te helyedben és tudod örülnék, büszke lennék rá, hogy felvállalja. Akár ha akarja ő is csatlakoznék hozzá, mert már azzal támogatod, de persze azzal is ha elengeded.

És valahol szerintem kár volt feltenni ezt a kérdést, mert itt már sajnos nem nagyon kapsz normális válaszokat..

Mert vannak olyanok, akik meg látnak ilyen identitással, származással kapcsolatos kérdéseket támadnak! Egyszerűen támadnak..

De persze megértem, hogy félted, mert itt Magyarországon körülbelül öngyilkosság már ilyen felvonulásra menni. De remélem ezt csak én hiszem így és jól fogja érezni magát! De harcoljon a társaiért, mert a társadalom elfogja nyomni őket..

2013. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Becsülendő, hogy kiáll a melegek mellett. Egyáltalán semmi bajom nincs a melegekkel, de a melegfelvonulással nem annyira szimpatizálok. Mi értelme? Aki elfogadja a melegeket, annak nem kell felvonulás, mert anélkül is ugyanúgy fog kezelni egy homoszexuális embert, mint egy heterot. Viszont aki nem fogadja el őket, sőt, gyűlöli a melegeket, annak ez pont jó alkalom, hogy odamenjen, és kifejezze a nemtetszését... Amiből persze sokszor verekedés, erőszakoskodás lesz. Szóval igen, félteném, nem szívesen engedném el.
2013. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!