Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A világ legnagyobb fájdalma....

A világ legnagyobb fájdalma. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Édesanyámnál valószínű rosszindulatú mellrákot észleltek ( a pontos eredmény jövő héten érkezik ), de bennem egy világ omlott össze, nagyon félek.. félek attól, hogy elveszítem. Tudom, hogy ha megműtik és megfelelő kezelést kap jók az esélyei és nem is olyan öreg, de nagyon félek a kiújulástól, esetleg mástól, hogy le tudja e győzni. Kérlek segítsetek, nagypn félek, egész nap csak sírok, nem tudnám magam túltenni rajta.. Minden olyan szép és jó volt, de hirtelen a semmiből kiderült, azóta életkedvem sincs..
2013. ápr. 10. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mellrákba ma már nem szokás belehalni,nyugi.
2013. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de sajnos kiújulhat, vagy szóródhat más testrészbe is :(
2013. ápr. 10. 14:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó esély van rá, hogy felgyógyul teljesen. Legyél erős, mert neked kell támogatnod. Több ismerősöm súlyosabb rákfajtából felgyógyult, bIzzatok benne.
2013. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Próbálok bízni de mindig a legroszabb jut eszembe, nagyon szeretem őt és féltem.
2013. ápr. 10. 14:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!! Kitartás!
2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele, hogy mivel teszel neki jót:

- ha egész nap sírsz?

- ha megpróbálsz életvidám maradni, és felé a jót közvetíteni?

Én az utóbbira szavaznék, mégpedig azért, hogy a bajban legyen kell lelki támogatása.

A sírás tudom kell, de ettől neki nem lesz jobb, így előtte legyél erős és támogasd. Az erős jelenléteddel tudod ezt leginkább megtenni most.

2013. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én édesanyám is most van túl a kemon meg a sugárterápián. Hosszú egy év volt. Kicsi áttét lett a csontjában és a mellkasában de ezt már könnyűszerrel lehet gyógyítani az orvosok szerint. Neki mindkét mellét levették. A haja már kezd növögetni, és nagyon bizakodóak vagyunk. Ha bármi info, segítség kell, írj nyugodtan privit!
2013. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"kell" szó nem kell oda :)

bocsi


Kitartást!

2013. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Előtte próbálok nem sírni de nehéz visszatartani, és ez most olyan váratlanul ért mindenkit, és nagyon félünk, hogy mi lesz.
2013. ápr. 10. 14:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Pár napja vettek neki mintát, arra kell várjunk, ultrahant volt még más nem, ha esetleg máshol is lenne áttét azt honnan lehet kideríteni?
2013. ápr. 10. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!