Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy segíthetnék neki?

Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmnek meghalt az édesanyja kb. 3 hónapja. Egészen addig nagyon jó kedvű és humorú volt. Azóta teljesen magába fordult. Szünetekben is csak ül a hátsó padban...senkihez nem szól. Tudom, hogy most nagyon nehéz neki de teljesen tönkre ment. Rengetteget fogyot az arca besett lett. Hiába vagyok ott vele mindig mondja, hogy szeretne egyedül lenni. Annyira szeretnék neki segíteni amibem tudok... Ma nem jött suliba és ez is nagyon aggaszt!! Ofő annyit mondott, hogy ha megint jön akkor nagyon figyeljünk rá...Szerintem csinált magával valamit :((( Nagyon jó kapcsolata volt az anyukájával! Èn is nagyon szerettem!! :( Felhívnám az apukáját szívesen... (de mi van ha csinált magávak tényleg valamit?? Nem akarok tolakodó lenni..)

2013. ápr. 11. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy az apukája tolakodásnak vennék, biztos örülne, ha tudná, hogy van aki így aggódik a gyerekéért.
2013. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány!!!! Legyetek nagyon megértők vele és szerintem nyugodtan hívd fel az apukáját, érdeklődj kedvesen. Nem fogja tolakodásnak venni. Remélem hamarosan jobban lesz, habár ez sokáig eltarthat :( Hány évesek vagytok egyébként?
2013. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 15 éves vagyok,és 6 éves voltam,amikor az Anyukám meghalt.Azóta minden este sírok,ezt lehetetlen feldolgozni.:'(
2013. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ma délután felhívtam az apukáját :( kórházban van... :'( egész délután sírok :'( olyanok vagyunk mint ha tesók lennénk!! :( 16 évesek vagyunk
2013. ápr. 12. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ma tudtam meg,hogy az egyik barátomnak az anyukája rákos,elég durva fajta,nincs sok esélye,de azért szorítok neki..

Mit csinált magával a lány?:( vagy egyszerűen csak összeomlott?

(szerintem látogasd meg)

2013. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyugtatókat vett be amit az apujának írtak fel :(
2013. ápr. 13. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szemem láttára halt meg Édesanyám. Öngyilkos lett. Reggel mikor felkeltem az élettelen testét találtam a konyhában. Előző este beszélgettünk. Az utolsó szavai azok voltak, hogy nagyon szeret. Hagyott egy búcsú levelet azt még mindig őrzőm. Teljesen összetörtem. Nem értetem, hogy miért hagyott itt. Magamat okoltam, hogy miért nem keltem fel hamarabb...talán akkor még mindig élne. Akkor voltam 17 éves. Se erőm sem kedvem nem volt emberek közé mennem. Egy olyan terhet akasztott a nyakamba melynek a súlyát én sem bírtam. Hisz a kishúgomat (5 éves volt akkor)szinte teljesen egyedül kellett felnevelnem. Apám pedig éjjel-nappal dolgozott, hogy mindent megtudjon adni nekünk. Szóval megtörtem és én is az öngyilkosságba akartam menekülni... Szerencsére apám időben rám talált. Rá 7 évre apukám is meghalt.(Most vagyok 27 éves.) Ő sajnos egy üzemi baleset során vesztette életét. Én pedig ott maradtam 24 évesen árván, kisemmizve a 12 éves húgommal. Az elmúlt 10 év szörnyű volt. Én egyenesbe jöttem rátaláltam a férjemre és most a közös babánkat várjuk (és persze neveljük a kishúgomat is). Valóban nehéz ez az időszak és ezt soha nem fogja elfelejteni de az idő enyhíteni fogja a fájdalmat. Meg kell tanulnia ezzel élni és próbálni koncentrálni a jövőre! Most nagyon de nagyon fogjátok a kezét!!
2013. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!