Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen esetben nem...

Kamaszok, milyen esetben nem köszönnétek egy osztálytársatoknak szinte soha?

Figyelt kérdés

Maximum ha egyedül van éppen, amikor találkoztok vele először egy nap, de akkor se mindig.

Mert ezt csinálják velem jópáran, azért kérdezem.


2013. ápr. 17. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azoknak nem szoktam köszönni akiket már nagyon utálok. Ha valakit nem kedvelek még akkor is oda bökök egy hellót közönyös hangon.
2013. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, 16 éves. Fiúknak általában csak köszönök, mert idegesítene 600 emberrel kezet fogni. Akiket úgy jobban kedvelek azoknak amúgy is köszönök, akikkel úgy semmilyen kapcsolatba nem vagyok, azok egyszerre köszönök mikor bemegyek az osztályba. Innentől ha kettesben maradunk, nem köszönök nekik.
2013. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túldramatizálod a helyzetet. Gimiben reggel én is csak elordítottam egy hellót amikor beértem az osztályba, aztán mentem a helyemre. Közelibb barátokkal úgyis köszöntünk külön, meg nyilván ha valaki megérkezett és szintén nyomott egy hellót az egész osztálynak, annak visszaköszöntem a "tömeggel" együtt. Nem tartottam számon, hogy "jaj, a Mari (akivel mondjuk nem olyan közeli a viszonyom) kinn volt a WC-n amikor én éppen megérkeztem ezért ő nem hallotta a köszönésem, odamegyek hozzá külön" Ha pedig más miatt később oda kell hozzá mennem, akkor délben már nem fogok köszönni neki jó reggelt-et..
2013. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg egy osztálytársam azért nem például mert annyira utáljuk egymást, hogy megfolytanánk egymást legszivesebben egy kiskanál vízben. /de ez 9. óta/ Két szót ha beszéltünk egyébként a 4 év alatt.

18l

2013. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még annak is köszönnék, akivel amúgy nem vagyok beszélő viszonyban. De mivel ő se szokott nekem visszaköszönni így én sem teszem. Tulajdonképpen nem vesztünk, össze nem volt személyes konfliktusunk, csak 2 különnböző, "ellenséges" klikkbe tartozunk. Ha úgy vesszük akkor a másik klikk az ellenségesebb, mi meg a nyugisabbak vagyunk.Amúgy szerintem tök érdekes, hogy általában a másik csapatból a vidékiek mindig köszönnek.(én is az vagyok, így természetes nekem a köszönés)
2013. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 éve érettségiztem, az utcán még a fejüket is elfordítják a kedvesek, ha meglátnak :) nem voltunk jó osztály, de azért egy köszönésbe sztem még senki nem halt bele... (a szülinapi/egyéb köszöntésekről meg ne is beszéljünk...)
2013. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
osztálytársakkal mindig kezet fogunk, iskolában van sok olyan ember akivel lekezelek :D persze ez kedv függő, de a témához visszatérve nem szeretek utálkozni, összeveszünk jó akkor nem megyünk együtt semerre meg ilyesmi, de köszönni attól még lehet.. elég gyerekes dolog.. szerintem főleg a lányok szokták ezt csinálni, nálunk is volt ilyen, hogy az egyik lány lefeküdt a másik volt barátjával meg ilyenek miat..:D
2013. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csakis akkor nem köszönnék, ha nagyon utálnám, és ahhoz nálam igen sok kell, mármint hogy nagyon szemét módjon viselkedjen vki velem előtte.

Egyébként van egy csomó neveletlen ember, aki azt hiszi, akkor menő, ha nem köszön a kevésé menőknek...

2013. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!