Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon félek a nyelvtan...

Nagyon félek a nyelvtan miatt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Színötös vagyok, de elég feledékeny, és hétfőn otthon hagytam a felszerelésem, ezért holnap be kell írnom a mínuszt, mert holnap lesz nyelvtan. Oké. Csak az a baj, hogy így összegyűlt öt mínusz azaz egyes... reménykedek, hogy elfelejti a tanárnő, de úgy is valamelyik nyomorék beköp. És így 4.6 az átlagom... azaz nem biztos hogy megkapom az ötöst. Minden témazáróm, röpdogám ötös lett, most meg ez a hülye egyes.:'(
2013. ápr. 17. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,4.6 is nagyon jó osztályzat,figyelj máskor jobban oda .
2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hányadikos vagy?


szerintem az az 1 egyes bele fér...


vagy ha nem így gondolod, tanuld meg a szabályokat és akkor felelj :)

2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hányadikos vagy ? hány éves?

figyelj én örülnék , hogyha csak 1db egyesem lenne nyelvtanból. ne parázz!

2013. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A tanárnő nagyon szigorúan veszi ezeket, és nem hiszem hogy 4.7 alatt megadja az ötöst.

Szerintetek az ilyen felszerelés hiányos dolgokat komolyan veszik év végén, vagy csak a témazárókat, tollbamondásokat nézik jobban?

2013. ápr. 17. 19:54
 5/12 A kérdező kommentje:
6-os vagyok 12 éves.
2013. ápr. 17. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A tanár is tesz különbségeket a jegyek között fontosságuk szerint. Velem majdnem ugyanez volt, csak éppen kémiából. Nem tudtam elmondani egy szabályt, ezért kaptam egy egyest, a többi jegyem viszont ötös volt. Év végén meg is kaptam az ötöst.

A röpdolgozatra kapott osztályzatot sem kalkulálja bele a legtöbb tanár olyan erősen az év végi/félévi jegyedbe, mint mondjuk egy témazárót. Nem lesz semmi baj, ha kapsz egy rossz jegyet, egyébként meg csak ötöseid vannak, ezt a tanár is látni fogja.

2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hátha nem számítja azt az egyest, mert kívülről tudom az egész névmásokat (most foglalunk össze), minden dolim jó lett. köszi a válaszokat!:)
2013. ápr. 17. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a témazárók és dolgozatok ötösök, akkor felfelé fog kerekíteni. A feledékenységet pedig próbáld meg megelőzni. Nem fogja lerontani a jegyed azért, mert elfelejted a cuccot, ha amúgy ilyen jó tanuló vagy. Amikor hezitál hozd fel bátran a témát, és mondd, hogy az az egy egyes a felszerelés miatt volt, és már nagyon bánod, nem fordul elő többé, mert nem akartál rontani. Légy őszinte! Nem lesz semmi baj!
2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos megadja az ötöst, ne félj!

De legközelebb figyelj oda, hogy felszerelés hiánya miatt ne kapj egyest, más tantárgyból se!

2013. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd el neki, amit nekünk is, hogy ez miatt nem akarsz rontani az átlagodon, kérd meg, hogy adjon szorgalmit, vagy valamit, hogy ötös lehess, mondd, hogy te mindent megteszel, biztos segít
2013. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!