Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félek, hogy csók is lesz. Mit...

Félek, hogy csók is lesz. Mit csinálják?

Figyelt kérdés
Hétvégén hivatalos vagyok egy randira. De félek,hogy mi van ha csók is lesz?! Még sose csókolóztam. Nem akarok szerencsétlenkedni. :( 16 éves vagyok. Tudom,hogy gáz de hát na..
2013. ápr. 18. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is: egyáltalán nem gáz, hogy 16 évesen még nem csókolóztál.

Másodszor: tudom, hogy közhelynek tűnik, de hidd el minden jön majd magától. Erre egyébként sem lehet hogy gyakorolni:)

Próbáld átvenni a fiú ritmusát, esetleg hagyd, hogy ő irányítsa a dolgot. Hidd el senki nem születik csókkirályként, de elég hamar bele tud jönni az ember. A második-harmadik alkalommal már nem lesz benned görcs emiatt.

2013. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudsz előtte gyakorolni, de annyira természetes lesz, majd meglátod! :) Ne parázz nagyon! :) Kis izgalom belefér, de ne legyél ideges! :) őstehetség vagy, majd meglátod! :) N29
2013. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én se csókolóztam még, igaz fiatalabb vagyok. De úgyse lesz ciki, ha esetleg úgy érzed, mégsem ment annyira jól, simán el lehet poénkodni a dolgot, meg aranyossá tenni. :) Később azt is felhozhatod neki, hogy neked ez vol az első.. Ha olyan a srác, úgyis megfogja érteni. :)))
2013. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz,ne butáskodj már. Menni fog az magától,hidd el!:)
2013. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!