Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók - Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval én még nem csókolóztam és kb. 1 hete csókolt meg a fiú. (de nagyon ledermedtem, nem csináltam semmit)

És azt szeretné, ha legközelebb én csókolnám meg.

Mit csináljak?



2013. ápr. 9. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
keress rá a csók kulcsszóval itt a gyakorin és olvass utánna
2013. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csókold meg?
2013. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsit átdugod a nyelved a szájába és megvan oldva a dolog, onnantól kezdve olyan mint a biciklizés
2013. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már utánaolvastam régebben, de mikor megcsókolt, nem tudtam mit csinálni... így hogy kezdeményezhetnék én?
2013. ápr. 9. 22:06
 5/12 anonim válasza:
emberek 99%-ál magától jön a dolog ne ijedj meg hanem élvezd fogod tudni h mit csinálj :)
2013. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csókold meg! Ha már ilyen nagylelkű volt veled.
2013. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Odaállsz csókolózó emberek mellé és nézed hogyan csinálják!


Ha rád szólnak megmondod hogy bocsika, de most sajátítom el a technikát! XDD

2013. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Korrepetálást vállalok. :)


Menni fog nyugi, persze az ember izgul mert még sosem csinálta, de csak engedd el magad és menni fog...

2013. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Neijedj meg, mondom olyan mint a biciklizés :D Ha tetszik a srác, és együtt vagytok, lazán odahajolsz és mehet. Amint egy kicsit a nyelved a szájában, van onnantól kezdve mintha simogatnátok egymást a nyelvetekkel, kb ennyi az egész
2013. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
uhh emlékszem még kb 4 évvel ezelőtt bújtam a netet és rá voltam görcsölve a témára:D el sem tudtam képzelni hogy kell :D amúgy tényleg tök ösztönösen jön, ne parázz :D
2013. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!