Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már rá példa a sulidban,...

Volt már rá példa a sulidban, hogy valamelyik gyerek kitépte a másik haját?

Figyelt kérdés
Leírnád, hogyan történt?
2009. szept. 25. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve akkor voltunk 11 évesek és két lány osztálytársam összebalhézott,de ott nemcsak hajtépés volt.A fiúsabb lánynak ellenszenves volt az akkor frissen odakerült lány,így suli után,ogta megkapta a haját,kitépte,majd az akkor divatos faklumpával úgy megrugdosta,hogy az áldozat,járhatott sokáig rehabra.A verőt nem csapták ki,közös megegyezés alapján eltanácsolták.A legdurvább,hogy még a verő lány anyja volt felháborodva és az igazgató előtt nekiment a megvert lány anyjának:SKemény:S
2009. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Húúú nekem erről nagyon régi emlékem van, Ovis voltam, kiscsoportos, és az egyik kisfiú kitépte az egyik kislány haját, elég nagy részen, de azt már nem tudom, hogy miért. Én már csak a végeredményt láttam, a kislány sírt, és hiányzott egy jó nagy hajkupac a fejéről.
2009. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
őő kb 3 éve akkor voltam 4 es ,le r...cozott az egyik osztálytársam és megtéptem xDD Megérdemelte szreintem...
2009. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is verekedtem :D Amúgy már nemtudom, kb 5.-ben volt, és kint voltunk az udvaron mert ugye napközi.. télen, jegen csúszkáltunk meg minden, az a büdös k**va meg nekemjött, nem szóltam semmit, de amikor már negyedszerre jött nekem akkor megfogtam, lebasztam neki egy nagy pofont, utána meg ő visszaütött, téptem a haját és ököllel bevertem neki egyet, letört a fél foga :D de nem lett belőle semmi, mert utána beszéltünk hogy osztályfőnöknek nem szólunk mert kirúgnak xD ezt azóta se anya se apa se az ofő nem tudta meg :D jah és most 11.-ben is volt egy kisebb balhé, de azmár nem velem, hajtépés rugdosás ottvolt, pasi miatt :D
2009. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer aszt hiszem harmadikban teljesen véletlenűl téptem ki egy barátnőm hajából egy tincset. Tekergettem a haját és már nem emlékszem miért, de elrántotta a fejét a tincs meg a kezemben maradt. Esküszöm nem direkt volt!

19/L

2009. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19/L ez aranyos:)
2009. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk a suliban minden héten van ilyen. összekapnak valamin és összeugranak.
2009. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszer 3.ban egy srác a hajamba ragasztott ilyen vastag barna ragasztószalagot, elég sok hajam kijött mire kiszedték, de mostmár ő a legjobb barátom több, mint 5 éve.

15/L

2009. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!