Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az h mindenki...

Miért van az h mindenki lenézi azt aki egy kicsit más?

Figyelt kérdés

elegem van abból h nincsenek barátaim,és mindenki lenéz a korosztályomból,mert szeretek olvasni,szeretem a némafilmeket,művészfilmeket,és kicsit alterebb zenét hallgatok(pink floyd,hiperkarma,kozmosz...)

nem hiszem el h nincsenek rajtam kívül is ilyen embrek

ennyire elbutul a társadalom??? 15/l


nagyon szeretek új emberekkel ismerkedni,nagyon dok új különórára is szoktam elmenni,h kössek ismeretségeket,de mindenhol elektronikus zenét hallgató plázázó fiatalokt találok,akik szerint gáz ha valaki olvas.és az osztályomban se jobb a helyzet



2013. ápr. 26. 12:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
Az olvasás egyáltalán nem gáz. Max a körülötted lévő embereke olyan gyökerek. És igaz h én is pop-ot , pop dance-t ,pop rock-ot hallgatok de pl szeretek olvasni. Most speciel Piszkos Fredet olvasok.Lehet h éretteb vagy a kortársaidnál.:)
2013. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Aki nyitott szemmel jár rájön a mai "világ" mozgatórugójára, és észre veheti ezt:

Folyamatos megfigyelhető, az ember, és nem természetéből fogva, csupán és kizárólag a külsö behatások miatt, egyebet sem néz, csak azt, hogy kaphatna mindig, mindenből többet. Legyen az akár mi is, csak hajszolja magát egy irányba, célokat tűz ki maga elé, de mire elérné, már jön a következő. Sose véget nem érő folyamat ez, mert az emberi elme, egy általunk kreált hamis én kép folyamatosan táplálkozása ez. Ezért nincsenek igazán boldog emberek. Mert boldog nem lehetsz azzal, hogy te elakarsz érni valamit!! Azzal sosem! Azzal lehetsz boldog, ha megbékülsz ön magaddal, nem akarsz semmi mást a világon, csak és kizárólag ön magad. Az igazi lényed. A többi majd jön ráadásként. Mert azzal, hogy le mondasz a földi javakról, nem halsz éhen. Sőt, akkor fogod igazán látni, hogy az élelmed honnét jön! Nem a vágyaidból, nem a gondolataidból, nem a félelmeidből.

Kérdező, te nem vagy kibékülve azzal ami van, és ami vagy. Ez érthető is. Hogy lehetne kibékülve a csendes igazi éned, egy olyan egoval, ami nem bírja elfogadni a jelen történéseit? Nézz magadra!! Amit itt is leírtál, az csupán rólad szól, nem másokról! Az ilyen történetek mindig csak az én én én, de közben a kérdésed is olvasd el, mások, mások, mások! Te vagy az egyetlen aki nem fogad el másokat! Ők elfogadtak olyannak amilyen vagy, akinek nem tetszik az, hogy ők milyenek, és magadra hagytak. De közben nem te hagytad magadra saját magad? Dehogynem. Nézz mélyen magadba, minden válasz benned van

2013. ápr. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pink Floyd??? Királyság! :D Én is azt hallgatok, meg Deep Purple-t. :)) Nincsen baj az ízléseddel, egyszerűen buták, akik emiatt lenéznek téged, erre nem lehet mit mondani. Én nem szoktam az ilyenekkel foglalkozni, mert úgy is tudom, hogy műveltebb vagyok náluk, mert ha már odáig süllyed, hogy fikázza az ízlésemet, akkor valami baj van odabent. :)

17/L

2013. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
hohhóó Pink Floyd és Hiperkarma?:D legjobb! ne érezd lenézve magad! és is teljesen más vagyok, mint az osztálytársaim, sőt az ismerősi körömben sincsen hasonló ember mint én:) és akármilyen "plázázó fiatalokat" is ismersz, még bennük is van olyan ami más, és talán el sem merik mondnani másoknak, éppen ezért(pl: egy zeneszám, egy könyv, film, amit esetleg nem sokan ismernek), sosem tudhatod! ha szeretnél még erről beszélgetni, nyugodtan írj nekem:) 15L
2013. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jethro Tullt szereted? :D 17L
2013. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én mindig green day-t hallgatok, sokat olvasok, stb. De jól kijovok minden osztálytársammal, mert kölcsönösen elfogadtuk egymást, és ezek szerintem csak felszínes dolgok. Én és a legjobb barátom teljesen mások vagyunk, mégis elválaszthatatlanok egymástól, mert egyikunket sem érdeklik az ilyen felszínes dolgok. Persze, van, amit mindketten csípünk, de ez lényegtelen. A lényeg az, hogy LEGYÉL TOLERÁNS! Másképp nem lesznek barátaid.
2013. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!