Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek őket hogy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őket hogy hogy nem zavarja, hogy mindenki lenézi az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Van két csoporttársam, akik mostanában minden egyetemi buliba együtt mennek, végig úgy viselkednek, mint egy pár, kézen fogva érkeznek, végig agyonölelgetik egymást meg sok csók... de a csajnak van barátja!!

Még ha titokban csinálnák, az is gáz lenne, na de így?? Szerintem az egész évfolyam tud már erről, nem félnek a lebukástól? Meg azért ilyenkor fényképek is készülnek...

Meg alapból, a csajt tuti ribancnak nézi mindenki, a srácot meg szánalmasnak, hogy csak ilyen másodszerep jut neki. Pedig egy nagyon népszerű és helyes srácról van szó.

De ha meg ennyire akarják egymást, akkor miért nem jönnek össze ténylegesen?

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de annyira idegesít, hogy minden héten látom így őket! És képtelen vagyok megérteni ezt.


2013. ápr. 24. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A csaj pasija nem tud erről?

Az a srác nem meleg véletlenül?

2013. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Őket nem, viszont szerintem a többieket igen. Szánalmas a csaj amit csinál a sráccal, amúgy a srác tudja hogy van barátja a csajnak? Mert lehet azt mondta neki hogy szingli..:D
2013. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A csaj pasija kétlem, hogy tudná ezt, mégis ki hagyja az ilyet a párjának?

Melyikőjükre kérdezed, hogy meleg-e?

Én csak a csoporttársamat ismerem, a csaj barátját nem, de kétlem, hogy meleg lenne. Persze ki tudja. :D

2013. ápr. 24. 10:22
 4/12 A kérdező kommentje:

Biztos tudja, hogy van barátja, a csaj egész facebook-ja a pasijával készült képekkel van tele. Ekkora képmutatást...

De tényleg ha ennyire nem tudnak küzdeni a dolog ellen akkor meg miért nem szakít? Ez nekem annyira hihetetlen!! Már azt se tudom megérteni, ha valaki egyszer véletlen smárol valakivel, már az is megcsalás, de ez...

2013. ápr. 24. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem fogod magad, és küldesz el egy képüket a srácnak? Meg odaírhatnád, hogy jobban vigyázzon a barátnőjére mert blablabla meg ezt mag azt csinálja stb. Szerintem nem szemétség, sőt...Had tudjon már szegény srác róla.
2013. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt kéne, de aztán ha kiderül, hogy én küldtem, akkor még a végén engem fog utálni mindenki. A csaj meg a srác is eléggé népszerűek, kb mindenki szereti őket, aztán ha én kavarok (persze tudom hogy ők, de érted) nekik, akkor még én leszek a nagy ellenség.
2013. ápr. 24. 10:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy megkéred a srácot, hogy ne fedje már fel hogy ki küldte neki a képet vagy gyorsan összeütsz egy másik facebookot, más névvel. Számtalan módja van,hogy anélkül küld el a képeket, hogy tudná kivagy. Ez lenne a helyes, ha a helyedben lennék, gondolkodás nélkül küldeném.
2013. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1! egyet értek, ezt valószínűbbnek tartom, hogy a srác meleg lehet, más értelmes választ erre nem találok N
2013. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint szerintetek melyik pasi a meleg?
2013. ápr. 24. 11:06
 10/12 anonim ***** válasza:

A srác csoporttársad meleg szerintük, mit nem értesz?


Amúgy meg aki arra biztatja, hogy küldjön a pasinak képet: milyen érzés ármánykodó, mások életében kutakodó, falusi, pletykás vénasszonynak lenni?


Nyilván érthetetlen, de ettől még továbbra sincs közöd ahhoz, amit csinálnak. Örülj neki, hogy nem a te pasid/csajod viselkedik így, és röhögj a hülyéken. Amúgy meg simán lehet, hogy csak a hozzád hasonló embereket bosszantják ezzel szándékosan.

2013. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!