Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a történik a lányommal?...

Mi a történik a lányommal? Vagy csak átlagos kamasz?

Figyelt kérdés
A lányom 6.-os és eddig csak lány barátai voltak. Bulikba sem járt. Ha megkérdeztem tőle, hogy tetszik-e neki valaki, akkor azt felelte, hogy "fúj, dehogyis". "Pasija" egy sem volt. Most ott tartunk, hogy ebben az évben 4 barátja volt. A 4.-et most készül "dobni", mert neki egy másik tetszik már megint. Minden fiú őt akarja és ő ezt csak élvezi, annak ellenére, hogy már többször is beszéltem vele. Eljár bulikba, mindig csak a haverjaival van ( a legtöbb haverja idősebb nála és sok köztük a fiú) és már sokszor láttam csókolózni, de szerintem ő még ehhez kicsi. Sokszor visszabeszél és a húgával sem foglalkozik túl sokat. Nekem ő a legidősebb gyermekem és nekem is csak húgaim voltak, így ezt nem tudtam megtapasztalni, de annyit tudok, hogy én nem voltam ilyen. Az a fiú, aki újonnan megtetszett neki, a család barátjának a fia. Nagyon rendes srác és remélem, ha összejönnek, akkor majd a fiú jó hatással lesz a lányomra, aki mindenkit megszerez, aki megtetszik neki. eddig jó tanuló volt, de most leromlottak a jegyei, nem vészesen, de eddig 5-ös volt mindenből, most meg 4-es. Sosem tanul sokat, esetleg az írásbelit készíti el. aggódom a lányomért, az (értelmes) válaszokat előre is köszönöm!! 37/N

2013. ápr. 26. 16:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

A válaszom értelmes, de ha hallanád a hangom, és látnád a szemöldököm...

Mit keres bulikban egy 6-os, azaz 12 éves lány? Max délután kezdődő, szülői felügyelettel ellátott, este 8-10 között véget érő "zsúr"-ról lehetne szó. Csodálkozol, hogy ilyen lesz, ha hagyod neki?

2013. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
6-osan bulikba jár a gyerek?
2013. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%

12 évesen csókolózik,és a 4. pasit fogyassza!??

Az igen...

2013. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
57%
Hatodikos, és bulizik???? Én 9-be járok,színötös vagyok, tanulok, segítek itthon, nem pasizok, nem iszok, nem dohányzok-drogozok,nem járok el gyakran stb. és a szüleim nemhogy discoba nem engednek el, osztálytársak által szervezett házibuliba sem.(!!) Csodálod, ha ilyen? Ha túl sokat engedsz,(illetve, engedtél, mert már nem sokat tudsz vele kezdeni) akkor bizony ez történik/fog történni. 15L
2013. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
92%
Mi az hogy reméled hogy a következő pasija jó irányba fogja terelni?! Ha én lennék az anyja azt mondanám hogy szó sem lehet még egy fiúról!!! 12 éves könyörgöm! Tiltsd meg ezt neki.. Még egy 15 éves se tehetne ilyeneket nemhogy 12! Lehet hogy utálni fog ha megtiltod, de jobb mintha 2 év múlva részegen menne haza, aztán meg kórházban kötne ki valami drog miatt. Ismerek olyat aki 15 évesen elvonón volt... Úgyhogy sürgősen változtass rajta!
2013. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom..biztos, hogy 6.os lányról van szó? Én 17évesen sem viselkedtem így. Valamit jól elrontottatok..
2013. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Jól már "minta gyerekek"!! Nem olyan bulik, hanem pl. Tinidiszkó 100 gyerekkel és 30 felnőttel..meg szülinapi zsúrok..tudom, hogy ti ezt nem értitek meg, és köszi..
2013. ápr. 26. 16:53
 8/47 A kérdező kommentje:
És azok a diszkók 20:00-ig tartanak és mindig érte megy valaki, vagy én vagy a párom!!
2013. ápr. 26. 16:54
 9/47 anonim ***** válasza:
95%
a tinidszkók sem 12 éveseknek vannak. Én nem voltam soha mint gyerek, de 15 évesen mentem elősz9r tini diszkóba. 12 évesen igen volt fiú akibe szerelme voltam, denem tudom nálad az mit jelent, hogy pasija van.
2013. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Miért baj? Miért nem lehet barátja a lányomnak?? És de igen azok a diszkók 10-14 éveseknek vannak!!
2013. ápr. 26. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!