Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátogassam a kórházban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátogassam a kórházban? Nem lenne ciki? Mit mondjak neki? Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Már évek óta szerelmes vagyok egy olyan srácba,akiért az összes lány oda van,mert motorozik és bmxezik és csak márkás cuccokat használ és mindenkit lenéz.Onnan ismerem,hogy osztálytársak voltunk általánosban és gimnáziumban is azok vagyok.

Az a baj,hogy ha mindig bunkó lenne velem,akkor nem érdekelne,de néha paraszt,néha meg úgy viselkedik,mintha lenne nála bármi esélyem,pl. a gólyatáborban egy ágyban aludtunk és akkor eléggé nyomult,de együtt járunk suliba és onnan haza és folyton meghív reggelizni és ebédelni.

Szóval amikor ketten vagyunk,akkor kedves és normális,de ahogy ott vannak a barátai,elkezd bunkózni.



Múlt héten nem voltam suliba és tegnap írt,hogy szívesen lehozza a füzeteket meg segít megérteni a matekot és a fizikát(tudja,hogy ebből hülye vagyok).Utána volt egy kis vitánk,mert kiderült,hogy lefeküdt a legjobb barátnőmmel és szarul esett,hogy ezt egyikőjük sem mondta el,hanem mástól tudtam meg.De mondta,hogy attól még lejön hozzánk,amiért haragszom rá.Ma vártam délután,de nem jött és írtam neki nemrég,hogy bebizonyította megint,hogy megbízhatatlan és már nem is kell,hogy segítsen bármiben.Most viszont megtudtam,hogy elesett a bmxével és eltört a keze,meg agyrázkódása van és van valami a bokájával is,kórházban van.A telefonját nem veszi fel és nem tudom,hogy mi van vele,ráadásul a kórházba se mehetek most be.De nem tudom,hogy holnap meglátogassam-e.Kérdeztem a legjobb barátját,ő azt mondta,hogy persze,mert fontos vagyok neki nagyon,még ha nem is mutatja annyira ki.


De tuti,hogy mindenki meg akarja majd látogatni,mert elég népszerű és nem akarom,hogy azt higgye,hogy azért megyek,mert a többiek is.Megőrülök,hogy nem tudom,mi van vele és úgy érzem,hogy el akarom neki mondani,hogy mennyire szeretem,de nem akarom,hogy kiröhögjön vagy emiatt tönkremenjen a barátságunk.



2012. szept. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan nem veszed észre, hogy ez a paraszt csak meg akar húzni? És hogyan lehetsz oda egy olyan idiótáért, akiről még te is azt mondod, hogy bunkó és mindenkit lenéz???


Nagyon elcseszett egy liba vagy te...

2012. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont!

Utána meg jönnek az olyan kérdések hogy : " Lefeküdtem vele és azóta még csak nem is hívott" ... vagy " Szerintetek terhes vagyok? "

2012. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Meglátogassam a kórházban?" Ahogy gondolod.

"Nem lenne ciki?" Attól függ, hogy érzed.

"Mit mondjak neki? Hogy vagy?

"Mit tegyek?" Csak pozitívan!


"Már évek óta szerelmes vagyok egy olyan srácba,akiért az összes lány oda van,mert motorozik és bmxezik és csak márkás cuccokat használ és mindenkit lenéz."


Feltünési viszketekségben szenved, nem lehet orvosolni. Ez egy gyógyíthatattlan betegség, borzasztó!


"de néha paraszt,néha meg úgy viselkedik,mintha lenne nála bármi esélyem,pl. a gólyatáborban egy ágyban aludtunk és akkor eléggé nyomult,"


Közösülni akart veled.


"Most viszont megtudtam,hogy elesett a bmxével és eltört a keze,meg agyrázkódása van és van valami a bokájával is,kórházban van."


Isten nem ver bottal.


"De tuti,hogy mindenki meg akarja majd látogatni,mert elég népszerű és nem akarom,hogy azt higgye,hogy azért megyek,mert a többiek is.Megőrülök,hogy nem tudom,mi van vele és úgy érzem,hogy el akarom neki mondani,hogy mennyire szeretem,de nem akarom,hogy kiröhögjön vagy emiatt tönkremenjen a barátságunk."


Érdekes barátod van.

2012. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy egy paraszt és néha az őrületbe kerget,de szeretem és ezzel nem tudok mit csinálni.Az évek során sok mindent megpróbáltam már,hogy kiszeressek belőle,de nem megy.Amikor úgy érzem,hogy már nem érzek iránta semmit,akkor jön és újra felforgatja az életemet.


Nem feküdnék le vele,mert nem olyan vagyok,mint a "barátnői",akik lefekszenek vele 1 hét után.


Nem lenne kicsit sablonkérdés,ha megkérdezném tőle a kórházban,hogy hogy van,amikor látom,hogy nincs valami jól ?:S

2012. szept. 30. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, hány éves vagy?
2012. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 leszek novemberben,miért ?
2012. okt. 3. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom hogy már késő válaszolni de csak azt akarom mondani hogy ez tiszta olyan Szent Johanna Gimi fura hasonlóság :)
2013. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso. Nálad a pont. Egyebkent meglatogathatod,ha nekem a havarom baratom kórházban van Bemegyek hozzá.
2017. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!