Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit keres egy 8....

Szerintetek mit keres egy 8. -os lány éjszaka pár felsőbb évessel az utcán?

Figyelt kérdés

Én annyira nem tudom megérteni, hogy a szülők hogy engedhetik... 14 éves kislány és bulikba jár, éjszaka mászkál 18 éves fiúkkal, iszik és még az iskolába is úgy öltözködik, mint egy sarkonálló...

Miért engedik ezt a szülők? Miért ennyire felelőtlenek?

:/


2013. máj. 1. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Az a 4 év nem akkora korkülönbség :)

Innia mondjuk nem kéne, meg öltözhetne visszafogottabban is, de téged ez miért zavar?

14 évesen én is a bátyámékkal, az ő haverjaival lógtam, közülük volt az első barátom is, a saját korosztályommal nem jöttem ki. (3 évvel idősebb nálam)

2013. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a 18 éves fiúkkal van problémám, mert ismerem őket és egészen átlagos kamaszok. De éjszaka? És az ivás, cigizés... Még csak 14 éves, miért kell tönkretennie magát?
2013. máj. 1. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Igenis rengeteg a 4 év kamaszkorban fél-1 év alatt is sokat változnak,érnek a gyerekek,még 16 évesen sem kéne bulikba járkálni,csak ritkán,normális buliba ,de 14-15 éves kislányként abszolút felelőtlenség elengedni.
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 1. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Én is egy ilyen kislány vagyok, a ruhákat, meg a cigit leszámítva.

Nem vagyok egyedül, de a barátnőim egy részének a szülei nem is tudják, hogy eljárnak, mindig csak azt mondják, akinél alszanak...

Anyukám szerint meg inkább járkáljak idősebb fiúkkal éjszaka, mint csak lányok, magunkban.

15L

2013. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sokszor ezért sem megyek el, mert nincs kedvem azt lesni, hogy a 14-16évesek mit művelnek. sokszor még én érzem miattuk rosszul magam. elég szigorúan kéne szabályozni a szórakozóhelyeket, főleg abban, hogy csak nagykorúakat engedjenek be... félreértés ne essék, én nem járkáltam 16évesen sem bulizni és úgy gondolom nem maradtam le semmiről. nem kell koravénnek és kiéltnek lenni 20éves korára a fiataloknak...
2013. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!