Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok a ti osztályotokban...

Kamaszok a ti osztályotokban van olyan aki csendes ha igen akkor próbáltatok vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát velem régen így próbálkoztak: "Szólalj má' meg" "Mondj valamit" "Nem tudsz beszélni?"

Nagyon biztató

...

Nem jártak valami sok sikerrel. De azóta egyébként már jóval többet beszélek, de nem miattuk, ez még általános iskolában volt

2013. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Annak idején középsuliban volt egy lány, aki nem beszélt, nem barátkozott senkivel, ha kérdezték a tanárok, akkor is nagyon halkan szólalt meg és folyton beletemetkezett a hajába. Iszonyatos gátlásai lehettek, én próbáltam barátkozni vele, de ő nem fogadta a közeledésemet. Aztán szegényt baleset érte, szerencsére túlélte, és kimaradt. Mostanában szoktam látni, mintha már nem lenne ennyire zárkózott.
2013. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

mennyire csendes?

olyan, aki egyáltalán meg sem szólal, olyasmi, mint akit a 2. válaszoló körülírt, nincs nálunk, csak általánosban volt egy párhuzamos osztályban.

viszont olyan van, aki csak akkor beszél, ha kérdezik.

nem próbálok beszélgetni vele, mert egyértelmű, hogy nem lenne közös témánk.

2013. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk 9.-ben volt egy ilyen fiú. Ha valaki hozzászólt, akkor nem válaszolt egyszerűen, se nekünk, se a tanároknak. Az egyik tanár azt hitte, hogy néma... Most az ilyennel mégis mit lehet kezdeni? Szerintem velünk talán az egyik legrendesebb osztályt fogta ki, de nem lehetett közelíteni felé. Végül nagyon lassan megnyílt és pár lánnyal beszélt a neten keresztül, de ennél tovább nem nagyon ment.

Én (és az osztály nagy része) különösebben nem foglalkozott vele. Egy idő után nem próbált közelíteni felé nagyon senki, de meghagytuk neki szerintem a lehetőséget, hogy ő megtegye. Rajta múlott minden.

2013. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
mindig probalok kozeledni az ilyen csendesebb,''kirekesztettebb'' lanyok fele,mert en is voltam kikozositve,szarvolt. igy,hogy elbeszelgetunk,rajottem,hogy egesz jofejek:) 16L
2013. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem van egy osztálytársam (általános iskola) aki nagyon csendes. Azt hiszem 2.-ba szólalt meg először. Pont mögötte ülök órán, és szólok hozzá, normálisan, nem szól vissza, még csak hátra se néz, mikor felemelem a hangom akkor pislant hátra a válla fölött, és kinyög egy "igen"-t vagy egy "nem"-et. Állandóan a fülébe meg az orrába turkál, eszi a fülzsírját meg a taknyát. Tiszta dzsuvás kézzel nyúl mindenhez, én abszolút nem próbálok vele beszélgetni. Szerintem amit csinál undorító.
2013. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

van kb 6 - 7 csendes lány az osztályunkban, van akik "párosan" jól elvannak, van, aki egyedül van.. mivel én inkább beszédes vagyok, meg társasági és van mással lennem, ezért nemigen nyitok feléjük, max mosolygok rájuk meg kedves vagyok vleük, de van 1-2 akik kifejezetten idegesítenek, és letagadnám őket pl. (ez gáz, de ez van)

15l

2013. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A mi osztályunkban is van egy 'csendes' lány, én nagyon jóban vagyok vele. Nála nem olyan a helyzet, mint ahogy többen leírták, hanem szokott beszélgetni a többiekkel. Egyszerűen csak nem ő a nagy dumagép, hanem visszafogottabb, de ezzel nincs semmi baj. Én is inkább ilyen vagyok, nyugodtabb típus, és ezt a legtöbben úgy értelmezik, hogy csendes vagyok. Nekem is mondtak olyanokat, hogy 'Te tudsz beszélni?', eleinte zavart, de már nem foglalkozom ezzel. Mert az osztályban a legtöbb emberrel jóban vagyok és szoktam beszélgetni, csak mint a másik lány esetében, én is inkább figyelem az eseményeket. Ez pedig nem azt jelenti, hogy nem szeretek társaságba járni. Szerintem az a baj, hogy az emberek nagyon felszínesen ítélkeznek, azonban ha jobban megismerik a másikat, lehet, megváltozna a véleményük.
2013. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Én is ebbe a "típusba" tartozom... Pedig én is szoktam beszélni, csak nem annyit, mint a nagydumások. És nem szoktam össze-vissza dumálni a levegőbe hülyeségeket, hogy csak mondjak valamit... Hát mit ne mondjak nem nagyon próbálkoznak velem beszélni az osztálytársaim... (Bocsánat, egy kis OFF következik) De ez azért is van, mert én vagyok a legjobban kiközösített osztálytársam egyedüli beszélgetőtársa/barátnője. Sajnos csak én állok ki mellette.

15/L

2013. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk én voltam a "csendes lány". Emiatt unalmasnak tartottam, pedig csak nem érdekeltek a kibeszélések, a felszíneskedések, az üres beszélgetések meg a "mennyire jó volt a buli a hétvégén, az árokban ébredtem"-témák.
2013. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!