Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 16 éves fiatoka...

Elengednétek a 16 éves fiatokat koncertre, pontosabban sátorosra?

Figyelt kérdés
Nem egyedül lenne, kb. 10 baráttal. Érveket,okokat is kérnék, köszönöm! :-)
2013. máj. 7. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

16 éves fiút?persze,én lányként már mentem ennyi idősen :D

erre nem kell ok,mindenkinek jár szórakozás

azzal nem teszel neki jót,ha egy számítógép előtt ülő kukacot csinálsz belőle

menjen bulizzon,csajozzon, a lényeg ÉLJEN és szerezzen tapasztalatokat

most és ne majd 30 évesen maradjon a nyakatokon :D

24/L

2013. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Milyen típusú fesztivál?Hol?Messze az otthonotoktól?Mennyire megbízható?A barátait ismered?Milyen a közbiztonság ott?

Én ezektől tenném függővé.

2013. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően nem támogatom a 16 éveseket abban, hogy ne otthon töltsék az éjszakát. De ez esetben lehet, hogy kivételt tennék. Sok mindentől függ. A körülményektől, a barátoktól, attól, hogy mennyire tartom érettnek a gyerekem ehhez, mennyire felelősségteljes. NEm attól félek, hogy részeg lesz, hanem attól, hogy bajba kerül. Milyen a koncert közbiztonsága pl. és hasonlók. Szóval ez így nekem kevés infó a döntéshez. De igyekeznék nyitott és ésszerű maradni. ATtól hogy fiú, meg tini, persze, kell a szórakozás, de nem azon az áron, hogy félholtra verik és kipakolják, stb. Ésszel kell manapság élni.
2013. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A neve Pannónia Fesztivál, olyasfajta zenés fesztivál Szántódpusztán lesz, ami eléggé messze van Székesfehérvártól, kb. 60 km, megbízható, a barátai közül csak kettőt ismerek, akik az unokatestvérei, ők rendesek, a közbiztonságról nem tudok semmit.

Ha valaki tud a közbiztonságról bármit is akkor kérem, hogy írja le, köszönöm :-)

2013. máj. 7. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Társasággal? Persze.
2013. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Bezzeg ha 16 éves lányról lenne szót, őt nem engednétek el. Hogy is van ez akkor?
2013. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: Kérlek maradj a témánál, nem szeretném, ha veszekedést gerjesztenél a kérdésem alatt.
2013. máj. 7. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

#6: Szerintem egyértelmű. Egy 16 éves fiú sokkal jobban meg tudja védeni magát, mint egy ugyanennyi idős lány. Egy 16 éves fiúra nem fognak rámászni a részeg "haverjai", míg egy lány esetében erre van esély. Egy 16 éves fiút senki nem akar megerőszakolni egy sikátorban éjfélkor, míg egy lányt igen.

Nem támogatom a nemi megkülönböztetést, de ezek tények.

2013. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, na de egy 16 éves fiút is kirabolhatnak... megverhetnek stb... csak nézz híreket... akad rá példa bőséggel. Azonban ha társasággal van, nincs probléma.
2013. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugi a pannónia feszten nincsenek c-kategóriás őslakatosok de azért pár rossz arc van de nem arról híres az a hely hogy embereket késelnek.
2013. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!