Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek?

Szülők! Ti elengednétek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és nyáron szeretnék 4-5 napra lemenni a barátaimmal a balatonra.kb 15-en lennénk a társaság nagy része 18-19 éves.1-2 vagyok ezzel a társasággal,minden szabadidőnket együtt töltjük,és együtt járunk bulizni.A bátyám ismeri a társaság nagy részét.A szüleim csak 3 embert,2 barátnőmet az egyikük,19 a másik 16 éves(osztálytársam) és őket nagyon bírják(testvérek 5 éve ismerjük őket),és a volt barátomat is akit még ismernek..teljesen normálisak a barátaim nem elzüllött drogos kamaszok( a bátyám is mondta,hogy nagyon jófejek és rendesek)..csak hát nemtudom anyáék hogy engednek el,mert tudják hogy szoktam inni(nem sokat) és pasizni..Mert ugye ott minden nap buliznánk,meg fiúkkal aldudhatnék(amit nagyon elleneznek még)már próbáltam velük beszélni anya azt mondta hogy persze hogy mehetek,apa pedig azt hogy kicsi vagyok még..így azt mondták hogy majd megbeszéljük..ez kb 2 hónapja volt..nem igazán mertem felhozni a témát mert anyukámnak céges gondjai vannak és elég ideges mostanában..de kb 2 hetente-havonta elengednek bulizni vagy késő estig(ritkán hajnalig) kint maradhatok pár barátommal..Nagyon örülök,hogy így megbíznak bennem,de igazából meg is lep hogy ilyen téren ennyire engedékenyek mert a jegyeim nagyon rosszak..sose voltam jó tanuló de hármas alatt lesz az átlagom..Na de arra lennék kiváncsi hogy ti szülők elengednétek-e..vagy valaki segítsen hogy mit mondjak még anyuéknak hogy elengedjenek.

köszi előre is:)



2013. máj. 6. 01:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
26%
Most vagy fiatal, ki kell használni. Bár még odébb van a felnőttkor, egyszercsak abban találod majd magad hogy nincs se lehetőséged, se kedved, se időd szórakozni. Nyugodtan érvelj ezzel a szüleidnek. Bevált.
2013. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
36%
Előző vagyok, hozzátenném hogy az egész nyárból amikor úgysincs semmi dolgod, nehogy már ártson az a 4-5 nap. Ha megbíztak benned amikor hajnalig elengedtek bulizni, bízzanak meg most is.
2013. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
15 évesen egy csapat 18-19 évessel 4-5 napra felnőtt felügyelet nélkül? Nem. A jegyeiddel sem győznél meg, az is tuti. Bocs, de nálam ez esélytelen lenne.
2013. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem,talán 17 évesen hamarabb nem,bulizni sem engednélek az tuti.
2013. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a 3-as válaszolóval, szó sem lehetne róla.
2013. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát majd esetleg jövőre, vagy még egy évvel később. Azért látom te is érzed, hogy elég hosszú pórázon tartanak, örülj a jó dolgodnak, ne akard a karjukat is, amikor a kisujjukat nyújtják.:) Másoknak legkésőbb 10-re otthon kell lenniük, vagyis errefelé ez a szokás... Én el se mehetek bulizni, csak kimehetek lógni néha, de este 8-ra otthon kell lennem. Pedig 15/F vagyok. Igaz, hogy lehet jó az a társaság, de azért 18-9 évesek valószínűleg rendesen ki akarják magukat tombolni ebben a pár napban, szóval én úgy gondolom neked nincs ott a helyed. De, ha esetleg elengednek, akkor vigyázz magadra, mindent csak mértékkel, és jó szórakozást!:)
2013. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos nem engednélek el,bár nem vagyok szülő.
2013. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem.
2013. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem engednélek el.
2013. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy elengednélek. Néha egyet bulizni a közelben teljesen más dolog, mint napokig a Balatonon, és 22 éves fejjel mondom ezt. Én elég meredek dolgokat csináltam 15 éves koromban, és nem szeretném, ha a lányom olyan korán tapasztalná meg azokat, mint én.
2013. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!