Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 16 éves fiatoka...

Elengednétek a 16 éves fiatokat koncertre, pontosabban sátorosra?

Figyelt kérdés
Nem egyedül lenne, kb. 10 baráttal. Érveket,okokat is kérnék, köszönöm! :-)
2013. máj. 7. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 5 PaFén ott voltam. Idén nem megyek, hála a tavalyi bénázásuknak és az idei gyér felhozatalnak. :) No, de nem is ez a lényeg!

Tavaly a bejutás egy katasztrófa volt első nap, utána már egyszerű volt...Mivel nem néztek át minket, a biztonságiak épphogy csak ránk pillantottak, ezért bármit be tudtunk vinni. Szerencsére nem történt semmi a 4 nap alatt, de a tudat, hogy ennyire nem figyeltek semmit, koncerteken se a biztonságiak szedték szét a verekedőket, hanem a bulizók (3 ilyet is láttam), az kicsit "aggasztó" volt. Idén gondolom már máshogy lesz, talán tanultak a tavalyiból.

Ha sátraztok, akkor készüljetek fel lámpával, és vigyázzatok, hogy hova rakjátok le a sátrat. Tavaly hajnali 4 körül arra keltem első reggel, kemény 1 óra alvás után, hogy a biztonságiak arrébb telepítettek néhány sátrazót, mert előzőleg elfelejtettek kijelölni valami nagy járműnek az útvonalát. Továbbá csak a sátortábor bejáratánál volt világítás, ami elég gázos volt annak, aki mondjuk jóval beljebb-feljebb-arrébb sátrazott. Nem történt olyan nap, hogy ne hallottunk volna sátrazós sztorit: "kirabolták a sátramat", "belesz@rt valami idióta a sátramba", "éjjel a fejem fölül vitték el az övtáskámat" stb. Persze, ez minden fesztiválon előfordulhat, de itt kiemelkedően sok történetet hallottunk. Személyes kedvencünk a következő volt egy biztonsági szájából: "Ha lefeküdtök aludni, akkor lehetőleg ne vegyétek le a bakancsot meg a cipőt, mert valaki ellopkodja őket, és még nem sikerült elkapni". :)


Amúgy Szántódon nem sok mindent tudtunk csinálni, mi

átmentünk a környező településekre délelőttönként.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha a fiam lennél, én elengednélek, én 15 éves korom óta járok fesztiválozni.

Szóval hajrá, pénzt vigyetek, meg az eszeteket se hagyjátok otthon. :)

Jó szórakozást, bulizzatok helyettem is! :)

21l

2013. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én elengedném, leginkább azért mert egy 16 éves fiú már tud magára vigyázni és nem is lesz egyedül :)
2013. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!