Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 16...

Szülők! Elengednétek a 16 éves fiatokat VOLT-ra?

Figyelt kérdés
Egy barátjával menne,aki szintén 16 éves.

2013. máj. 11. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó.

Milyen messze van? Hány napra mennétek? Hogyan és mikor mennél haza? Van rá pénzed (belépő, fogyasztás, utazás, tartalék)? Megbíznak benned a szüleid? Segítesz otthon? Voltál már valamerre bulizni (tehát nem a 4 fal között ülsz egész nap, és van egy kis tapasztalatod)? Ismerik a barátodat? Szeretik?

2013. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sopronban lesz a koncert,egy napra mennénk. Pénzem van rá,én állnám teljes egészében. (Nem mástól kérek rá,angolt tanítok,pontosabban korepetálok+tartalék.)

Megbíznak bennem,bár nem állunk egymáshoz túl közel. Sokat segítek,mosogatok,főzök,sütök,online rendeléseket én intézem,külföldi leveleket apának én fordítom,stb.

Nem szoktam bulizni,utálom amikor sok részeg balhézik,hányik,stb. Viszont van egy ismerősöm,pont ezen az oldalon ismerkedtünk meg,vele már kétszer is találkoztam egyedül Pesten. (Apa vitt Pestre,de ott egyedül voltunk,a szüleim nem is találkoztak vele.)

Akivel most mennék,őt nem ismerik,még nem is látták. Mellesleg lány.

2013. máj. 11. 14:20
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Azt tudom, hogy Sopronban lesz, de nem mindegy, hogy te milyen messze laksz onnan. :)

Amúgy ha nincs túl messze és az utolsó járattal haza tudtok jönni, akkor az eddigiek alapján szerintem elengednélek. A leányzót már kevésbé. Mert lány.

2013. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ment a zöld kéz! :)

A lányt elengedték,engem meg nem,ép az a bajom! :S

Kanizsai vagyok.

2013. máj. 11. 14:28
 5/16 A kérdező kommentje:
*épp
2013. máj. 11. 14:29
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
A fiaimat elengedném, és ahogy leírtad a körülményeket, téged is.
2013. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Legyen nálad óvszer, ha már ennyire tökéletes pasinak tartod magadat, hogy ennyi mindent megcsinálsz és mindenhez értesz 16 évesen, akkor cuccold is meg a lány barátodat. N1 pasivá válsz!!
2013. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ki mondta,hogy tökéletesnek tartom magam?

Csak azért mert leírtam,hogy honnét van pénzem? Azért írtam,mert nem akarom,hogy azt higgyétek,hogy még azt is elvárom,hogy a szüleim állják a költségeket!

Azt meg,hogy tudok sütni,főzni,anyának meg a mamának köszönhetem,az az egyik hobbim.

2013. máj. 11. 15:14
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Elengednélek,tudtommal a VOLT fesztivál nem annyira züllött.
2013. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. máj. 12. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!