Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, köszönnétek egy...

Kamaszok, köszönnétek egy olyan iskolatársnak, akivel szinte minden reggel egy buszon utaztok, de még nem beszéltetek egymással?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem szoktam, max biccentek felé egyet. lehet köszönnék, ha nem lennék olyan amilyen.
2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha még életemben nem beszéltem vele, valószínűleg nem. Ha már legalább egy-két (legalább kettő.. :D) szót váltottunk akkor persze. :)


16L

2013. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A köszönés alapvető dolog egy olyan embernél akit akár csak egy kicsit is ismersz.
2013. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Egymás nevét, és osztályát se tudjuk egy sráccal, akit hetente többször látok. De akinek legalább tudom a nevét annak köszönök.
2013. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy buszon utaztok, egy iskolába jártok, és nem beszéltek egymással? Ez érdekes, de a köszönés alapvető dolog!
2013. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem köszönnék neki, ha csak nincs kedvem megismerni.
2013. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha beszeltunk mar akkor koszonok az illetonek. De amugy nem. Ennyi erovel az osszes buszon ulo embernek koszonhetnek mert mindig ugyanazok ulnek a buszon hetfotol pentekig...
2013. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten nem szimpatikus akkor nem, - de valószínűleg nem így van, mer akkor fel sem merülne benned a kérdés.

Van olyan kifejezés, hogy látásból ismerjük egymást. Ha minden nap látjátok egymást már ismerősök vagytok. Simán mondj neki egy sziát!

-Egy idő után, - ha netán még beszélgetni is kezdtek - még az is kiderülhet, hogy jó fej az illető!

2013. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LilikeHelloKitty válasza:
igen :D lehet,hogy meglepődsz
2013. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!