Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti engednétek 13...

Anyukák! Ti engednétek 13 éves gyermeketeknek az ilyen szerelmet?

Figyelt kérdés
Ez ilyen tiniszerelem. Én vagyok a 13 éves lány. Megismerkedtem egy fiúval, Ő 13 éves. Egy hete járunk, vagyis több van köztük, mint barátság. Minden nap hazakísér, amikor megy el megölel és egy puszit ad, kézenfogva sétálunk tanulás után délutánonként, esetleg majd lehet, hogy lesz csók is. Nagyon sokat beszélgetünk. Mindketten kitűnő tanulók vagyunk, amióta tart ez a kapcsolat, jegyeink nem romlanak. Ismer engem anya, tudja, hogy nem adom be a derekam hamar. A szex eszünkbe sem jut! Engednétek/engednék az ilyen kapcsolatot? Csók még lehet? Szeretjük egymást, nem divatból! A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2013. máj. 17. 21:29
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
6. Ön míért nem engedné?
2013. máj. 18. 08:46
 12/36 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 18. 08:47
 13/36 anonim ***** válasza:
98%
Én engedném. Még nem vagyok édesanya, most várom az első babánkat, de sokat beszélgetünk ilyesmiről a férjemmel. Azt gondolom, a legfontosabb az őszinteség és kompromisszumkészség mind a szülő, mint a gyerek részéről. Minden életkornak meg lennének a maga határai, és amíg ezekhez alkalmazkodik, én is engedek kicsit. 13-14 évesen a suliból hazakísérés, mozi, fagyi, séta, filmek otthon, kirándulás, és hosszabb idő után a csók teljesen normális dolog. De azt hiszem, itt is a határ. Szerintem a petting és szex részével érdemes még pár évet várni, 17 körül már az is rendben van. Amíg a gyerekem bízik bennem, őszinte és korrekt, addig én is az leszek. Engem is így neveltek, és nekem kényelmes tinikorom volt. Lehetett barátom 14 évesen, egy év járás után csókolózni kezdtünk. Mégis majdnem 18 voltam, mikor elveszítettem a szüzességem. Szerintem fontos, hogy ne csak az iskola maradjon egy tini lány életében, szerelmesnek lenni, még ha tiniszerelem is, jó dolog és később szép emlék. :) Tanuljatok továbbra is rendesen, mert ez alapozza meg a jövőtöket, de mellette szeressétek egymást nagyon! :) Szép nyarat nektek! :) N29
2013. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
8: Én 12 voltam mikor elkezdtem járni az első szerelmemmel. Azt mondom szerelmem mert akkor az volt, persze ma már tudom hogy nem az igazi, csak amolyan gyerekes. Akkor beszélgettünk erről édesanyámmal, azt mondta ő is ennyi idős volt. Én 32 vagyok, Ő 56. Nem most fedezték fel a tiniszerelmet :) Én sem lettem a k., ő sem.
2013. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy ilyen normális tinikapcsolat simán lehet,de azért a csókkal nem kell rohanni.
2013. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
23%
Ha már lesz csók, akkor jönni fog a többi is, hidd csak el. Szex eszedbe se jut? Akkor miért írod le mégis? Ergó mégis a fejedben van, csak próbálod elnyomni.
2013. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
96%
Megengedném,ez aranyos,és jó dolog,de a szexuális életet még nem.
2013. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%

Persze negednem nekem is engedtek.Mar 18 multam mikor elso komoly kapcsolatom volt ami csokon tulment.

Amit anyukam kert mindig legyen nyitva az ajto ha nalunk van egy fiu nem zarkozhattam be vele a szobamba es a hugaim ki be johettek igy eszunkbe se jutott valamit is kezdeni egymassal.

A legjobb ha egyutt vagytok de valaki mindig legeyn otthon ill a kozeletekben igy kisebb a kisertes. Setaljatok sokat folyopart stb ott lehettek egyutt es lehet jokat dumalni.

2013. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
22%
-_-
2013. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hogy miért írtam bele, hogy ha nem is gondolunk a szexre?

Azért, mert múltkor tettem fel egy hasonló kérdést, és ilyen válaszokat kaptam: “Biztos mindkettőtöket csak a szex izgat“, “18 éves korodra egy k.rva leszel“, ...

2013. máj. 18. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!