Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti engednétek 13...

Anyukák! Ti engednétek 13 éves gyermeketeknek az ilyen szerelmet?

Figyelt kérdés
Ez ilyen tiniszerelem. Én vagyok a 13 éves lány. Megismerkedtem egy fiúval, Ő 13 éves. Egy hete járunk, vagyis több van köztük, mint barátság. Minden nap hazakísér, amikor megy el megölel és egy puszit ad, kézenfogva sétálunk tanulás után délutánonként, esetleg majd lehet, hogy lesz csók is. Nagyon sokat beszélgetünk. Mindketten kitűnő tanulók vagyunk, amióta tart ez a kapcsolat, jegyeink nem romlanak. Ismer engem anya, tudja, hogy nem adom be a derekam hamar. A szex eszünkbe sem jut! Engednétek/engednék az ilyen kapcsolatot? Csók még lehet? Szeretjük egymást, nem divatból! A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2013. máj. 17. 21:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy hasonló korban voltam, mikor először barátom lett, és majdnem 18 voltam, mikor lefeküdtem a barátommal. Igen, engem érdekelt a szex. 12 éves korom óta. Naés? Kit nem? Ne legyünk már ennyire szűklátókörűek! Persze, hogy érdekli, néha gondol rá, hogy majd milyen lesz, de más gondolni és más megtenni. Ettől még lehet barátja! Csókolózhat vele és eljárhatnak együtt ide-oda. Szerintem azzal van probléma, aki nem gondol ilyesmire ennyi idősen! A gondolatok és a tettek két külön lapra tartoznak. Amíg tudja ezt kezelni, mi baja lenne tőle, hoy van valaki, aki kísérgeti, fogja a kezét, akire gondolhat esténként?? Ha ilyen normális lányom lesz, simán engedném én is.
2013. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
A kérdésben én sem jól fogalmaztam... Nyilván gondolunk rá mindketten, mert mégis csak gyerekből vagyunk. Úgy gondoltam, hogy még az nem jut eszünkbe, hogy most, ilyen fiatalon lefeküdnénk egymással.
2013. máj. 18. 13:53
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal nemrég jöttünk össze, osztálytársak vagyunk, ő egy évvel idősebb, mint én. Eleve ebben az évben nem voltak annyira jó jegyeim, ezért úgy néz ki, lesz egy hármasom is. Anyu kicsit ki van akadva. Sehova nem mehetek nyáron. :(

És egyik nap finoman rákérdeztem, hogy mit szólna, ha lenne barátom. Azt mondta, nagyon mérges lenne, hogy ennyi idősen hogy merem. Ő 60 éves és kicsit maradi(későn születtem, ez van).

Ezért most titokban van a kapcsolatunk, és én tényleg szeretem, ő nem olyan, hogy csak úgy "legyen kit mutogatni", tényleg szeretjük egymást, mint ahogy ti is, kedves kérdező, az elmondásod alapján.

Anyu nem tudja, hogy járunk, azt se tudja, hogy szeretem. De lehet hogyha megtudná, azonnal megpróbálna eltiltani tőle, mert igaz, esze van a gyereknek, de bukásra áll töriből, és könyörögtem már neki, de nem hajlandó tanulni. Pedig nagyon okos. Már ott tartunk, hogy én korrepetálom.

Nem biztos, hogy válasz a kérdésedre, sőt egyáltalán nem az... Akkor azért még normálisan is: én engednélek titeket, ha a lányom lennél. :D

L/13

2013. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Köszi:) anyukád miért lenne mérges? Segíts neki, nehogy lemaradjon az osztálytól! Sok sikert! És persze sok boldogságot! :)
2013. máj. 18. 16:24
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom 13 (én 14l) az ő szüleinek és az én szüleimnek sincs baja vele hogy együtt vagyunk.

Ma egész nap együtt voltunk vele és a szüleivel.. nagyon kedvelem őket..mindkettőnk átlaga 4,2 felett van (az övé 4,3 az enyém 4,5) 3 hónapja vagyunk együtt.. csók volt.. más nem lesz egyenlőre.. ráérünk vele. :)

Sok sikert nektek!:)

2013. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. máj. 18. 23:03
 27/36 anonim ***** válasza:
96%

én is engedném, ha szex nem lenne még

az korai lenne

de csókot engednék

max annyi, ez még aranyos, de nagyon tinik, ártatlanok vagytok még többhöz

meg rá is értek bőven

2013. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
38%

6 vagyok.

Azért mert 13 évesen ne ezen járjon majd az esze.Ennyi idősen még nem volt barátom.Jól elvoltunk a barátnőkkel.Sétáltunk,beszélgettünk stb.

2013. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatot simán engedném. :) Beszélj meg továbbra is mindent anyukáddal. A későbbiekben is jó lesz, ha bizalommal fordulhatsz hozzá, csak ne játszd el ezt a bizalmat!
2013. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 21. 16:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!