Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányoknál ez normális?

16 éves lányoknál ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tizenhat éves vagyok, másodikos gimnazista, eddig nem nagyon volt barátom. Pár hónapja összejöttem egy fiúval, kedves volt, aranyos, egy hullámhosszon voltunk, szerettem... az első héten. Aztán valamiért irtózni kezdtem tőle, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Nem akartam vele találkozni, nem akartam, hogy a közelembe jöjjön, egyedül akartam lenni. A barátnőim biztattak, hogy ne legyek már ilyen, a szerelem majd később jön, maradjak együtt a fiúval, jó lesz az... Hinni akartam nekik, tényleg, vártam pár napot, de egyszerűen képtelen voltam hagyni, hogy a barátom (!) megérintsen. Addig se nagyon szerettem, ha hozzám érnek, de azt hittem, ez vele más lesz. Ezért szakítottam vele, mert nem lett volna egyikünknek sem jó, ha együtt maradunk.

Szerintetek ez normális, hogy így reagálok erre a dologra? Eddig is nagy térre volt szükségem, szerettem kötetlenül, függetlenül élni az életem, felelősségmentesen, hogy úgy mondjam. Miért van, hogy nem tudtam őt elfogadni?



2013. máj. 24. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Én meg írtam hogy azt aláírom hogy más a tini szerelem,meg felnőttként,de mindkettő lehet igazi,és igen,komoly szerelem is(jó,nyilván nem 10-12 évesen),egyik sem ér kevesebbet a másiknál,és tarthat mindkettő sokáig,de annyi igaz,hogy felnőttként nagyobb az esélye hogy évekig tart.Egyébként,plátói szerelem=Ha akit szeretsz,nem tud róla ezért nem hívják viszonzatlannak, mert nem biztos hogy az,ritkábban csak egy olyan ember akit nem ismersz,csak elképzelted a jellemét,és azt "szereted".Viszonzatlan szerelem=ha igazán ismered a másik embert,és tudja hogy szereted,de ő nem viszonozza.De egyébként inkább hagyjuk abba,mert megint írnád hogy miért vitatkozok,pedig csak a véleményem írtam le az előbb is.15/L
2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hiába érzed azt hogy szerelmes voltál, csak vágyakoztál egy olyan személy iránt, akit nem kaphattál meg. De ezt most úgy sem fogod tudni, majd egy 5 év múlva.
2013. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért volt ez, mert nem szeretted. Nekem az első barátommal volt ez, nem bírtam elviselni, ha hozzám ért. A második barátomat viszont nagyon szerettem (a mai napig szeretem, pedig megpróbáltam már mással), és nála nem volt ilyen.
2013. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
látom az igen tapasztalt tinik lepontozzák azt aki tényleg tapasztalt,és nem 14-16 évesen próbál okoskodni,olyanról amit még át sem élt,szánalmas..
2013. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!