Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lányoknál mennyi...

Szerintetek lányoknál mennyi a normális kor kb az első alkalomra? 16/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem meghatározható. Az a normális, amikor úgy dönt a lány. (felkészült rá)


((Nem, a 12-14 évesek nem készültek még rá fel.))

2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
20 évesen
2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
októberben leszek 18 és kb 1 hónapja történt meg. a barátommal 2 éve együtt vagyunk és most éreztem elérkezettnek az időt. szerintem erre is meg kell érni
2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
értem ezt én is így gondolom. szerencsés vagy hogy a barátod nem siettetett manapság már sokan 2-3 hónap után nem bírják szerintem ez nem helyes :S
2012. júl. 23. 15:50
 5/18 Uwl válasza:
100%

Olyan szerintem nincs, hogy átlagos kor. Inkább agyilag elég érett-e?!

Illetve fel tudod-e fogni, hogy ha balul sül el(hopp teherbe esel) mi lehet a következménye mert nem szetted rendesen a foganzásgátló, vagy a gumi elszakad.

Könnyen lehet mondani, hogy abortusz de az mit is jelent, mi történik valójában, mennyire sínyli meg a kicsi kis lelked.


Az itt feltett kérdések alapján pár 2X életévét betöltött lány/nő sem érett a nemi kapcsolatra.

2012. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú nem hajlandó várni,akkor azzal nem érdemes foglalkozni. Azt nem szeret,csak szexet akar.
2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

ez részben ostobaság..


sajnos hiába érett agyilag, ha testilag nem az.


Erősen kétlem, hogy egy 16 éves lány felelősség teljesen belátná a következményeket.


ÉS bizony a lányok tizenéves korukban testileg sem érettek még. 18-19 környékére mondhatók annak, bár ez a folyamat sem megy végbe egyik napról a másikra. ÉS nem azt mondja, huh nah kifejlődtem, akkor már

érett is vagyok.


Azért meg kell nézni a mai fiatalokat, hogy mennyire is felelőtlenek egyes esetekben. ÉS hát 10-18 éves korukig a hormonok nagyban tombolnak, de nem hinném, hogy akkor szexelni is kell már. Tanuljanak és érjenek. Az epret sem esszük éretlenűl, ha előbb érik meg mmondjuk fólia alatt, az sem lesz az igazi. Mindennek eljön az ideje, de nem ilyen idős korban. Kivételek vannak, viszont ők biztos már előre látóbbak is.

2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ma 15:56 nak ment
2012. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én már testileg teljesen késznek érzem magam a dologra viszont lelkileg egyáltalán nem...mert nincs párom és ugye bár így elég érdekes lenne ,ha lelkileg kész lennék rá de nem tudom kivel...sz.val még persze nem most lesz amikor ez megtörténik először is egy olyasvalakit kell találjak aki szeret és viszont...sz.val ez még egy hosszú folyamat lesz csak érdekelt mindenki véleménye ebben a dologban ...én elég következetes ember vagyok mindenre gondolok és mélyen beleásnám magam ebbe a témába mielőtt akármit is cselekednék orvos stb...sz.val attól nem félek hogy ész nélkül belerohanok ilyesmibe ...:)
2012. júl. 23. 16:58
 10/18 anonim ***** válasza:

16- vagy. Testileg? Majd 10-15 év múlva rájösz, hogy ez nem így van. Sőt, majd akkor igazán, mikor lányod lesz. Addig neked hiába mond akármit, nem kell 50 éves korodik várni, de nem maradtál le semmiről. Nyugodtan várhatsz még egy kicsit, tanulj és ne add oda magad mindenféle jött-ment embereknek. Mert a végén megbánhatod.


Akkor leszel igazán értékes, ha tudod visszafogni magad, és éretteb feljel másként fogod látni majd.


Az almát sem eszed éretlenűl, megehető, de nem jó úgy az még. Most te is ebben a korban vagy. Szinte most kezdted el a középsulit vagy valami szakmát, csak hogy érzélkeltessem mennyire is fiatal vagy. Érjél ne csak testileg, hanem fejben is. Nem kell elkapkodni semmit sem.


A mai idióta társadalmi normákkal ne foglalkozz, jobban mondva azokkal, akik átveszik a szemét kultúrát, sajnos a kapitalizmus eléggé a mindennapjaikban van, így élnek az emberek. Pedig nagy hiba, ember vagy, nem pedigállat, aki az ösztönei után megy.

2012. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!