Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért engedik meg a szülei...

Miért engedik meg a szülei egy 13 éves fiúnak, hogy szoknyát vegyen fel az iskolába?

Figyelt kérdés
Ennyire agyalágyultak? 14/L
2013. máj. 28. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ennyire....


Most azon mosolygok, hogy ez egy olyan kérdés, hogy hogy engedheti meg a szülő a 13 éves gyerekének, máskor meg olyanok vannak, hogy mit képzel az a szülő, aki nem engedi a 13-15 éves gyerekének a tetoválást/piercinget/hajfestést/stb, hiszen az a gyerek teste, mi köze a szülőnek hozzá.

Most akkor beleszóljunk vagy se? :-))))

2013. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem akarnak meleget nevelni a gyerekükből...-.-
2013. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
az én öcsém hat éves de nyáron ő is szokott szoknyát felvenni
2013. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt most komoly? A tanárok nem szólnak érte?!
2013. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a tanárok nem foglalkoznak vele :(, alapból lányos, hosszú hajú.
2013. máj. 28. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
ezt valahogy nehezemre esik elhinni...
2013. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

ez nem igaz... FIÚ ... FIÚ az nem hord szoknyát.. még lány oké...

Lehet azért növeszti a haját hogy raszta legyen...

2013. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tuti nem.. a raszták mások
2013. máj. 28. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem mostanában lett divat a szabadelvűség,de a durván szabadelvűség..tehát kb.olyan ez,hogyha sír a gyerek,akkor a szülő is elkezd vele tényleg sírni(először ezt egy filmben láttam,aztán a valóságban is sajnos..),meg például engedik kibontakozni a gyerek egyéniségét.

De amúgy ezt pszichológus is mondhatta a szülőknek,hogy engedjék,ugyanis a pszichológusok is elég szabadelvűek..szerintem legalábbis.(tanulmányaim alapján ezt állapítottam meg).

A dolog nem vezet jóra,mivel a gyereket bántani fogják és nem csak szóban,hanem fizikailag is.Magyarországon is egyre több az olyan ember,aki elfogadja a tranzszexuálisokat és a többi "másságot" képviselő embereket,de sok az olyan ember,aki még elítéli.Én nem bántanék se szóval,se tettel egy ilyen kisgyereket.Sőt senkit,mert ez egy szánalmas dolog.

Mérges vagyok az emberekre,ha elítélnek valakit valamiért.A gyilkosokat meg istenítjük???Hogy jaj,milyen jó,hogyha megölte azt a prostituáltat,mert akkor kevesebb hülye vén f*sz lesz aids-es meg tripperes,vagy mi?

Ez durva dolog,meg durva,hogy egy 14 éves kislánynak(ÉS MOST MEGFOGSZ SÉRTŐDNI,de majd 17 évesen hidd el,hogy sokkal másabb lesz a gondolatmeneted,kinyílik a szemed mindenfele és nem csak nézel,hanem látsz is) ilyeneket leírok..dehát ez van a világban.DURVA,amit egyesek leművelnek és hogy ennek több millióan áldozatai..ennek az elítélésnek,mert hogy a sztereotípiák meg a fajfenntartás fontos..UGYANMÁR!!A boldogság a fontos,emberek!


17/L

2013. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem agyalágyultak, ezt kimondani eléggé beszűkült látásmódra vall. Egyébként nem kizárható.

Így olvasva, az a fiú lehet,hogy nem érzi fiúnak magát, és igazán szerencsés,ha a szülei támogatják és a tanári kar, osztálytársak sem csesztetik. Vannak emberek akik ilyennek születtek, ezt el kell fogadni és nem a szülőket szellemi sérültnek titulálni.


A másik eshetőség meg, a szülők magasról lesz@rják,hogy mi van a sráccal, aki emiatt minél látványosabb lázadási formát keres.


Őszintén remélem,hogy az első eset áll fent, mert az nem jár súlyos pszichés sérüléssel.

2013. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!