Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha (közép) iskolába felveszek...

Ha (közép) iskolába felveszek egy nyári szoknyát, persze akkor, amikor majd jó idő lesz, az nem túl kihívó, vagy nem tűnik ki nagyon a tömegből? 16/L Ilyesmi szoknyákra gondoltam:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. márc. 6. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy elnéztem ezek mind hosszabbak azzal nem lehet gond.Ha nincs ki belőle a melled akkor nyugodtan.
2010. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért ne, nem mini,nincs kint belőle mindened,akkor simán felveheted.
2010. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti kitűnik a tömegből, de csak pozitív értelemben, mert nem az a tipikus tinis öltözködés, hanem annál sokkal kifinomultabb, nőiesebb.

Ilyen hosszú, térdig érő szoknyákat pedig bátran felvehetsz a suliba. Nálunk amúgy a házirend szerint térd fölött 5cm-rel kellett, h minimum végződjön a szoknya, d persze 1-2 cm eltérésért még nem szóltak. Az egy szigorú suli volt, és ez még ott is belefért volna.

Amúgy nem akarok rossz tippeket adni, de én volt, hogy a megengedettnél rövidebb szoknyában mentem (persze harisnyával, meg rendesen felöltözve, anyukám megengedte) és amikor szóvá tették a dolgot, akkor felajánlottam az igazgatónak és az osztályfőnöknek (mindkettő férfi és épp igazságot akartak tenni), hogy jó, akkor leveszem... ;)

2010. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: áruld még el, hogy hol találtad ezeket a ruhákat, mert nagyon tetszenek :)
2010. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én ezeket a www.bonprix.hu -n találtam :)


azért mondtam amúgy, hogy "kitűnik a tömegből" mert az átlag tini lányok inkább ezeket a "tinisebb" cuccokat hordják :) ez meg inkább úgymond felnőttedebb, nőiesebb ruha, másabb, mint amit az átlag tini lány szokott felvenni :)

2010. márc. 6. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy akadnak lányok akik tudnak nőiesen öltözködni, és nem a csőnadrágos divatmajmok sorát támogatják. :D


Szerintem nyugodtan hordhatod őket.

2010. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én meg örülök, hogy ezzel nem vagyok egyedül :DDD

Ja és a csőnadrágot is lehet hordani úgy, hogy az ne legyen olyan mondjuk pl. emós, hanem nőies ;):P

De inkább szoknya párti vagyok :)

2010. márc. 6. 15:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Helyes! Több ilyen lányt :)
2010. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felveheted =). pozitív értelemben fogsz kitűnni csak és nem negatívban =). Csak ne fázz meg xd
2010. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ilyen ruhákat olcsón nem nagyon találok :( (és nem Budapesten, Kecskemét környékén lakok :D)
2010. márc. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!