Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tudnék csinálni egy olyan...

Mit tudnék csinálni egy olyan osztálytársammal, aki pletykás, és kavarós?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon pletykás, sz@rkavaró osztálytársam. A padtársát, és a 'barátait' is kipletykálja, kavar velük kapcsolatban is. Messzire elkerülöm, egy sziát, ha megejtek neki, vagy még annyit sem.


Gyakran odajön hozzám (is), 'jópofizik', panaszkodik, stb. Legutóbb, amikor odajött hozzám, megejtettem neki, hogy tanuljon az egyik tantárgyból, mert azt hallottam, hogy a tanár mondta, megfogja buktatni. Szegény nagyon buta, nem tanul jól. Egyből elkezdett kavarni, hogy biztos a tanár fia mondta nekem (jóban lettem a tanár fiával). Ma odajött hozzám, hogy nem érti, kitől tudom, mert mindenki mást mondd. Elkezdte ócsárolni a tanár fiát, hogy nem érti, miért vagyok vele jóban, pedig eddig 'utáltam' (nem, nem utáltam), és a tanárt is lehordta mindennek. Mondtam neki 1000 és egyszer, hogy üljön le, tanuljon, legalább egy kettes szintre, és nem lesz ilyen problémája.


Mit csináljak vele, és ezzel a helyzettel? Kerülöm, amennyire csak lehet, nem mondok neki semmit, de ha mégis, a fenti 'ábra' mutatja, mennyire kiforgatja a szavaimat.



2013. máj. 28. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Továbbra se mondj neki semmit!

2.Mikor jópofizik meg panaszkodik,akkor válaszolj nagyon unalmasan és soha,semmilyen esetre se kérdezz vissza semmit!

3.Te ne mondogasd neki ilyen rosszindulatúan,hogy "azt hallottam,hogy a tanár megfog buktatni..",mert így téged is kibeszél majd,hogy milyen bunkó vagy,de amúgy tényleg,ez bunkóság,legalábbis így mondani teljesen az.Ezt tanácsként csak olyankor mondjuk,amikor a másik kér tanácsot!

4.A tanár fia nem jelent semmit,ha egy normális tanár az a tanár..(akkor a fia nem fog tudni benyalni neki téged),így ezt a dolgot ez a kis ellenséged elpasszolta,és így ezért később nem is cukkolhat.

5.teljesen kerüld,ne csak ennyire!Akit nem akarok,hogy odajöjjön,az nem is fog odajönni hozzám beszélgetni.:)


17/L

2013. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rólam pletykázna valaki, tuti, hogy hülyére verném. De ez én vagyok.
2013. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó: ez kb az igazi hülyegyerek szint.
2014. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szape válasza:
Jó nagy társaság jelenlétében jól szarrá kell oltani az ilyen embereket! Lehetőleg pont olyanok társaságában akikről pletykálkodik. Aztán meg jól be kell égetni, hogy hogy a francba lehet valaki annyira nyomorúlt, hogy egy szaros kettesre se tellik a tudásából és inkább a tanulással foglalkozzon ne másokkal, mert egy szar szemét senkiházi szar alak marad örök életére.... Hátha elgondolkodik magán és ha másoktól is megerősítést kap arra, hogy jelenleg csak meg van tűrve, talán megváltozik.... Ha így sem megy mond meg neki hogy kerüljön el nagyívben, mert belevered a fejét a falba... :D Ez mind csupa hatásos módszer de látom ez még májusban volt, ha van egy kis szerencséd, már azóta megbukott és nem kell vele foglalkoznod többet, majd az új osztálytársak kezelésbe veszik, miután kiismerték.
2015. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!