Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ezzel a 15-16...

Ti mit tennétek ezzel a 15-16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Uncsitesóm lánya 16 éves az éven. Leirhatatlanul rossz. Áprilisban volt abortuszon(ami nem az első), mert a barátja.... Fiúkról fiúkra mászik. Az anyja már pszichiáterhez is elvitte, mert nem tudott vele mit kezdeni. Azt mondta az anyjának, hogy úgyis rossz lesz, nem fog megjavulni. Iskolába sem jár, hazudik mindenkinek és úgy állitja be az egészet, mintha a körülötte lévők lennének a rosszak, csak rosszat akarnak neki. Ma este nem is ment haza. Mindenki őt kereste, de nem találták meg.
2012. máj. 29. 00:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem vagyok az erőszak híve, de egy atyai pofon lehet elférne... Csak az erőviszonyok és a családon belüli elhelyezkedések rendezéséért...
2012. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Már helyre volt rakva szavakkal és atyai pofonnal is, de nem segitett. Soha nem kapott, de most muszáj volt. De hiába.
2012. máj. 29. 00:12
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem erre nincs megoldás.

Itt is lakik egy ilyen csaj, de nála is hiába minden..

2012. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs ötletem... Ilyen szobafogság és társai teljesen feleslegesek(és gondolom ezen is túlvagytok már), mert csak mégjobban fogja csinálni. Nincs valaki aki közelebb áll hozzá(barát-barátnő), és esetleg hallgatna rá, és akkor azzal az illetővel beszélni?
2012. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Még két évre be lehet rakni egy nevelö intézetbe!
2012. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ajánlott a pszichiáter egy ilyen nevelőintézetnek nem mondható iskolát ahova ilyen problémás gyerekeket raknak. Volt szobafogság, beszélt vele millió ember, barátnők is, de semmi nem használ. Az anyja júliusban fog szülni és nagyon félek, hogy a gyermeknek árt a sok idegeskedés.
2012. máj. 29. 00:25
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Ideje megkeresni az ajánlott intézményt ebben az esetben. Anyukának kitartást, vigyázzon a babára! Minden jót nektek, remélem sikerül megoldani a helyzetet!
2012. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott a pszichiáter, nem tudod? Csak rossz az unokahúgod, vagy van valami pszichés/pszichiátriai problémája?
2012. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%

Fia lesz vagy lánya?

Reméljük nem ilyen lesz...

2012. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit mondott a pszichiáter. Kisfiút vár.

Van még egy öccse aki tök normális. Nem tudok semmilyen betegségről. Szerintem, vagyis tudni való, hogy a most már volt pasija rontotta el. De ennyire? hogy nem hallgat senkire sem.

2012. máj. 29. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!