Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen lesz az év végi bizonyí...

Milyen lesz az év végi bizonyítványotok fiúk és lányok?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy leginkább 13-17 évesek válaszoljanak. Írjátok le kérlek, hogy milyen tantárgyból hányasra álltok? Van még kétes jegyetek? Nehéz volt ez az év? Ti mennyire vettétek föl az új kihívásokat, tantárgyakat? Szerintetek nehéz év végén mindenből ötösnek és kitűnőnek lenni? Mi a véleményetek?


Írjatok kérlek kort, nemet, osztályt és az eredményeket tárgyanként!


Köszi: 13/L :)



2013. jún. 4. 19:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Wow milyen kevés tantárgyatok van...:)

nekem:

magyar: 5

első idegennyelv: 5

második idegennyelv: 5

matek: 4-5

fizika: 4-5

kémia: 4-5

szaktantárgy 1 : 4-5

szaktantárgy 2: 5

szaknyelv: 4-5

tesi: 5

földrajz: 5

biológia: 5

történelem: 5

ének: 5

rajz: 5


5 négyesem biztos, hogy nem lesz, max 3 talán...De igyekszem javítani.


16L 9.o

2013. jún. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Ja, utolsó vagyok.

Szerintem tűrhető volt az év, az biztos, hogy nehezebb, mint általánosban, de nem olyan vészes. Szerencsére gyorsan tanulok, sokkal gyorsabban, mint az osztálytársaim (beszélgettünk erről, szóval nem csak a falnak beszélek), úgyhogy abszolút nem esett nehezemre, bár elég lusta vagyok. Most is tanulok pl, most kezdtem el, de nem tart sokáig.

Eddig minden évben kitűnő voltam, szerintem általánosban gyerekjáték kihozni az ötöst mindenből, elég hozzá viszonylag okosnak lenni, tanulni sem nagyon kell. Most nem mondom, hogy nem tanultam, de azt sem, hogy nagyon túlzásba vittem. :)

2013. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

na akkor most jövök én... XD

mindenből 2-3, nem nagyon érdekelt :D kivéve angol meg földrajz, mert abból dicséretes vagyok

2013. jún. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtan: 5

Irodalom: 5D

Történelem: 5

Angol: 5

Német:5D

Földrajz: 5D

Kémia: 5

Fizika: 5

Matematika: 5

Informatika: 5

Ének: 5

Rajz: 4

Tesi: 5

16/F

9.osztály

2013. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtan: 5

Irodalom: 5

Töri: 4

Föci: 5

Biosz: 4

Angol: 4-5

Francia: 3

Matek: 2

Fizika: 2

Kémia: 3

Rajz: 5

Tesi: 5


Sajnos a reál tantárgyak nem az erősségeim. 16 éves vagyok, hatosztályos gimibe 10.-es vagyok. Azért lett ilyen rossz,mert iszonyú sokat hiányoztam idén, volt egy műtétem is és most is 2 hete beteg vagyok.És nem tudtam bepótolni mindent. Szerintem könnyebb volt az idei év,mint az előző,de nagy butaság volt nekem átjönni gimibe,mert nagyon-nagyon sokat rontottam általánoshoz képest,felkerültem 12-13 évesen gimibe a nagyok közé és nagylánynak éreztem magam,nem tanultam lógtam a nagyobbakkal,meglett az eredménye:)de igyekszem javítani.


Jövőre megszűnik 5 tantárgytam,alig lesz órám,hátha jobb lesz:)


De ahogy látom okos emberek gyakoriznak,mert jó lesz az évvégitek,szégyenlem is picit magam :D

2013. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Irodalom: 5

Nyelvtan: 5

Matek: 2/3

Töri: 3

Földrajz: 5

Biológia: 4

Fizika: 2

Kémia: 3

Német: 5

Angol 3/4

Rajz: 4

Tesi: 4

2013. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,kimaradt hogy 16 éves fiú vagyok és 10.osztályos.
2013. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

A teljesség igénye nélkül: (nem tudom fejből az összes tárgyam..)

Matek: 5

Fizika: 5

Töri: 5

Biosz: 5

Irodalom: 4

Nyelvtan: 5

Angol: 5 (színötös:P)

Kémia: 4

Tesi: 5

Infó: 5

Latin: 4

Föci: 4


15/F (Nyolcadikos voltam)


Amúgy nyelvtan is kétes, de sztem ötös, meg fizikából hétfőn lesz egy dogám. (Bár fizikatanár szerint zseni vagyok, de nem nagyon szoktam megírni rendesen a dogákat... Csak versenyek izgatnak.)

Amúgy laza volt az év, én meg rohadt lusta, raklap jegyzet nincs meg, és nem is tanultam szinte semmit... Simán lehettem volna kitűnő. (Félévkor egy darab 4-esem volt, meg egy hármasom, azokat javítottam, de lerontottam másik 4-et...)

2013. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Irodalom: 5

Nyelvtan: 5

Töri: 4 vagy 5

Angol: 5D

Fizika: 4

Matek: 4

Kémia: 3

Föci: 5

Biosz: 4 vagy 5

Infó: 5

Ének: 5

Média: 5

Technika: 5

Rajz: 5D

Tesi: 4


Elég nehéz év volt, idén felvételiztem, meg amúgy is sokat kellett hajtani. 15/L, 8. oszt.

2013. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az lemaradt, hogy még így is alig tanultam valamit.:D
2013. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!